Комплексне рішення для тамбурних дверей – запорука колективної безпеки

В багатьох багатоквартирних будинках сьогодні мешканці, намагаючись додатково захистити свої помешкання, встановлюють тамбурні двері. Проте, як свідчить практика, двері ці, як і замки, циліндри та фурнітура, що в них застосовуються,  зазвичай найпростіші. І намагаючись вирішити одну проблему – додатково захиститися від непроханих гостей, мимоволі створюють іншу, оскільки без якісних надійних замків такі двері стають для зловмисників справжнім подарунком. 
Бо легко відкривши ці двері, можна зачинити їх за собою і практично непомітно трощити квартири, маючи достатньо часу, аби зламати систему безпеки на основних дверях квартири. Тому комплексні рішення безпеки тамбурних дверей стають все більш популярними серед наших клієнтів. 

Ось і чергові наші клієнти –  сусіди по тамбуру однієї з київських багатоповерхівок, після детальної консультації з фахівцями магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр», обрали та замовили комплексне рішення безпеки дверей тамбуру на заміну ненадійного замка, який було встановлено раніше.

Що ж таке комплексне рішення безпеки? Це концепція яка надає найбільш раціональні та функціональні рішення для отримання максимальної безпеки вхідних дверей. Суть пропозиції полягає в комплексному використанні ряду продуктів: практично завжди це: циліндр, замок, фурнітура.

Багаторічний досвід і широкий асортимент продукції безпеки провідних світових виробників: ABLOY, MUL-T-LOCK, ROSTEX, представлений в магазині  «ЛоксМайстер Київ-Центр», дозволяє індивідуально підходити до кожного конкретного клієнта і підбирати найбільш вигідні та нестандартні рішення. 

Саме тому наші фахівці, з огляду на особливості дверей, запропонували високоякісну чеську захисну фурнітуру ROSTEX R4, надійний португальський замок SANTOS Sash Lock 3 серії та високосекретний замковий циліндр MUL-T-LOCK Classic. Таке поєднання сучасної продукції безпеки дозволяє забезпечити належний рівень захищеності та впевненості, отже, двері тамбуру не стануть легкою перешкодою на шляху квартирних злодіїв, а значить, дійсно додатково захистять квартири клієнтів. 

Вся зазначена вище продукція після узгодження з замовниками була оперативно та професійно встановлена фахівцями магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр», що мають багаторічний досвід виконання різнопланових робіт з монтажу і ремонту сучасної продукції безпеки, що гарантує безпроблемну роботу на довгі роки.

Якщо Вам також треба реалізувати якісні та надійні комплексні рішення, звертайтесь в магазин «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівській, 48 і наші фахівці подбають про захист Ваших дверей!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *