Контроль доступу та облік робочого часу на підприємстві.

Не простою послугою, що надає наш магазин “ЛоксМайстер Буковина” в м.Чернівці вул. Шевченка 52, є послуга зі встановлення систем контролю управління доступом (СКУД). А ще складнішою є послуга зі встановлення мережевого СКУД.

Наш постійний клієнт – одне з сучасних торгових підприємств Чернівців, звернувся з необхідністю встановити таку мережеву систему. Технічне завдання наступне. В офісному приміщенні є два входи по різні боки, що розташовані на відстані близько 40м. між собою. На цих дверях доступ має бути обмежений та організований вхід по карткам, а також з допомогою смартфону за допомогою технологій NFC та Bloothose. Окрім того, начальник охорони має бачити звіти по відвідуванням та логи з переміщеннями працівників в режимі реального часу. Працівник бухгалтерії має мати змогу формувати звіти по реально відпрацьованим годинам. Працівник відділу ІТ має мати свій інтерфейс програми, що керує СКД, для видачі та видаленні доступів.

Було встановлено наступні пристрої:

  1. Замок електромагнітний YLI YM-280N 12/24В накладний з силою утримання 280 кг. Їх встановлено по два на двері, оскліьки двері профільні та піддаються деформації при сильному відтисненні.
  2. Дотягувач накладний RYOBI *1500 D-1504 GLOSSY_WHITE – для автоматичного закривання дверей і з ресурсом закриванння в 1млн. разів.
  3. Кнопка виходу YLI EXIT-805L(K1) LED – для відкриття дверей зсередини.
  4. Зчитувач U-Prox SL mini
  5. Мережевий контролер U-Prox IP400 в металевому боксі з блоком живлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *