Непростий монтаж. Контроль доступу в приватний дитячий садочок.

Працівниками магазину з монтажем “ЛоксМайстер Буковина” виконано черговий запит на систему контролю доступом (СКД). Цього разу приміщення в центрі м. Чернівці переобладнують в приватний дитсадок. Вихід з подвір’я даного будинку веде відразу на проїжджу частину, де активно рухаються автомобілі. Тому він має бути постійно заблокований, щоб з однієї сторони перешкоджати виходу дітей, з іншої – входу постороннім особам. Разом з тим, має бути можливість приходу батьків в будь-який час.

Завдання сильно ускладнювалось не простими воротами, які виконували і роль хвіртки. По-перше, опори на яких вони тримаються вмонтовані в стіни будинків, що значно ускладнювало процес монтажу дотягувача. По-друге, через те що хвіртка була однією з ативних стулок воріт, при її відкриванні/закриванні вся конструкція піддавалась  коливаючим рухам.

Даний запит ми розв’язали наступним чином. Основним виконуючим механізмом став Замок електромеханічний VIRO V06 – замок зломостійкий, витримує навантаження на міцність не менше 540 кг. Рухомий косий ригель у відчиненому стані замка ковзає по поверхні запірної планки, втягуючись у корпус замка та автоматично блокується в зачинений стан, як тільки ввійде в отвір запірної планки. Саме така конструкція замка дозволила нівелювати коливаючі рухи хвіртки з ворітьми.

Ззовні встановлено Електронний зчитувач ROSSLARE AY-H6255BT – який дозволяє розблоковувати замок з допомогою карток, які будуть у батьків. А також з допомогою смартфону (NFC, Bluetooth), для швидкого відчинення персоналом.

Зсередини хвіртки Кнопка виходу YLI PBK-815.

Цими пристроями управляє Електронний контролер ROSSLARE AC-015, який відповідає за додавання/видалення користувачів в пам’ять та встановлення різних режимів проходу.

На випадки коли батьки забули картку, чи привезли замовлену продукцію експедитори, чи прийшла комунальна служба, додатково встановлений Wi-Fi відеодомофон Atis AD-770. Відповідальний працівник в мить побаче виклик в себе на смартфоні, піднявши трубку зможе побачити та поспілкуватись з відвідувачем біля хвіртки. Та з того ж додатку смартфону зможе розблокувати хвіртку, не покидаючи заняття з дітьми чи інших справ. Або ж скористається екраном відеодомофону на стіні.

Вся ця система підключена до Блоку безперебійного живлення СПВ BBGP-123 на борту з Акумулятором СПВ FEP-127 Full Energy, що дозволяє працювати системі до 8ми годин без живлення 220В.

Ну і звичайно ж, на хвіртку було встановлено дотягувач для автоматичного закриття хвіртки. Що стало “вишнею на торті” для монтажника. Але, завдяки багаторічному досвіду та декільком привареним додатковим деталям, він зумів вийти із непростої ситуації та коректно встановити Дотягувач накладний RYOBI 2000 DS-2055P.

І остання забаганка від замовника, це вмонтувати зчитувач та панель виклику домофону в природний камінь так, щоб вандали не могли їх поцупити чи просто збити. Відповідно, після такої врізки прийшлось всі щілини обробляти водостійким силіконом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *