Копії ключів автомобільних блокіраторів CONSTRUCT® – в мережі магазинів «ЛоксМайстер»!

«ЛоксМайстер» – мережа спеціалізованих сервісних центрів, які надають повний спектр послуг з дублювання ключів. Копії ключів CONSTRUCT® до автомобільних блокіраторів – не виключення.

Кожен магазин «ЛоксМайстер» є Авторизованим центром з виготовлення ключів CONSTRUCT®, тому для оперативного виготовлення такого ключа достатньо просто звернутись до нас! 
 
 
Ми гарантуємо, що всі сервісні операції виконуються на спеціальному фірмовому обладнанні з використанням оригінальних матеріалів, а виготовлений дублікат ключа справно працюватиме, і ніяких «додаткових» копій зроблено не буде.
  
Продаж усього асортименту продукції;
Виготовлення ключів на оригінальному обладнанні з використанням оригінальних бланків ключів; 
Високопрофесійні майстри; 
► З Виконання усіх гарантійних зобов`язань та післягарантійного обслуговування.
  
Ми завжди надаємо товарний чек за надані послуги з дублювання ключів CONSTRUCT®.
 
Кожен магазин «ЛоксМайстер» є членом Української Локсмайтер Федерації. Членство в УЛФ є гарантією високого професіоналізму та дотримання кодексу етики члена УЛФ.
Наріжними принципами нашої роботи з клієнтами є принцип конфіденційності та дотримання міжнародних угод та правил нарізання ключів. Це означає, що копіювання ключів, заготовки яких захищено міжнародними патентами провадиться тільки за наявності спеціальної пластикової картки, що дає права авторизації і з використанням суто оригінальних заготовок ключів. Це служить запорукою подальшої безвідмовної роботи самого замка і Вашої приватної або корпоративної безпеки!
 
 
Нагадуємо, що окрім ключів до блокіраторів  CONSTRUCT®, наші фахівці виготовляють широкий спектр автомобільних ключів, починаючи від найпростіших механічних ключів і закінчуючи найсучаснішими ключами запалювання з транспондером (мікрочіпом)  на базі обладнання та бланків ключів компанії KEYLINE®  – провідного італійського виробника високотехнологічного обладнання для професійних локсмайстрів. Крім того, на базі оригінальних автомобільних бланків, можливе виготовлення дублікатів автомобільних ключів з транспондером. Для шанувальників вишуканих автомобільних ключів в наявності є автомобільні ключі з викидним лезом. Також можливо виконати ремонт або заміну корпусу зламаного або потертого автомобільного ключа. 
 

 

Не довіряйте копіювання Ваших ключів майстерням сумнівного вигляду! Звертайтесь до Авторизованих центрів MUL-T-LOCK®/CONSTRUCT®, оснащених сучасним професійним обладнанням, що використовують заготовки ключів виключно провідних світових виробників. Лише в цьому випадку можна бути впевненим у якості дублікату та безпечності самої процедури копіювання.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *