Корисні функції дотягувачів Ryobi

Нещодавно в наш магазин звернувся клієнт з потребою замінити дотягувач на вхідних дверях на заміському будинку. Попередній дотягувач не виконував потрібної функції. Проблема в тому, що на вході в будинок завжди були сильні вітри та протяги і двері просто виривало з рук. Клієнт прийшов до нас, знаючи що тут не просто продають продукцію, а й глибоко розбираються в технічних особливостях продукту, його установці та експлуатації.

Найпростіші серії японських дотягувачів Ріобі мають два клапани регулювання. Перший регулює швидкість зачинення, другий швидкість дохлопу тобто зачинення на останніх 10-15 градусів. Ці налаштування потрібні перш за все при зміні сезонної погоди. Оскільки, основа дотягувача – це вакуумна камера заповнена маслом. А масло здатне до розрідження при високих температурах та загустіння при мінусових.

Є також серії дотягувачів від Ріобі, які мають додатковий регулювальний клапан. Відповідно і мають додаткову функцію BC – гальмо відчинення. Тобто, ви відчиняєте двері з швидкістю яку дозволяє дотягувач і ніякий протяг не завадить. Саме такий обрав для себе наш клієнт.

Найпросунутіші серії мають ще й четвертий регулювальний клапан DA – уповільнювач зачинення. «Затримка зачинення» функціонує, коли двері відчинені на кут дії затримки. При відпусканні дверей вони зачиняються повільно до початку кута дії основної швидкості, після чого зачиюються зі
звичайною швидкістю.

На останок, хочемо сказати, що замкова продукція на перший погляд є не складною. Але насправді для правильного функціонування того чи іншого пристрою, потрібні глибокі технічні знання та довготривалий практичний досвід. Звертайтесь в наш магазин з монтажем та сервісом і ми в цьому допоможемо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *