Кожний новий Макдональдз® починається з системи Майстер-ключ

Співпраця мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» та відомих в Україні та за кордоном компаній триває роками, що якнайкраще демонструє довіру до високих стандартів якості, які ми пропонуємо в галузі замкових технологій.
 
Мережа швидкого харчування МакДональдз® найближчим часом відкриває у Києві дві нові ресторації. На правому березі Дніпра на вул. Л. Курбаса, 19, та у новому столичному ТРЦ «Проспект», що знаходиться на лівому березі Дніпра. У свою чергу магазини «ЛоксМайстер» постійно обслуговують та здійснюють сервісну підтримку ресторанів цієї мережі.
 
Обидва нові ресторани запроектовано та побудовано згідно усіх стандартів та норм сучасного будівництва, з великою кількістю службових приміщень (понад 20 кімнат). Політика компанії МакДональдз® вимагає безпечного та швидкого переміщення по будівлі достатньої кількості співробітників різної кваліфікації та з різними службовими повноваженнями.
 
Фахівці «ЛоксМайстер» на Подолі вирішили задачу з безпеки та контролю доступу шляхом побудови системи Майстер-ключ на об’єкті. До того ж, ми продовжуємо обслуговувати мережу вже існуючих ресторанів. Деякі з закладів уже мали не одну хвилю реновацій та змін. Традиційно безпеку своїх приміщень МакДональдз® довіряє системам MUL-T-LOCK® (мультилок) на платформі Classic (класік). Крім циліндрових механізмів на двері зазвичай монтуються нідерландські замки NEMEF® (немеф). Також МакДоналдс® воліє прикрашати та захищати двері своїх закладів фінської фурнітурою ABLOY® (аблой) або чеської ROSTEX® (ростекс), які відрізняються високими експлуатаційними якостями та стійким покриттям. Відкриття та зачинення дверей контролюється японськими дотягувачами Ryobi® (ріобі).
 
Спеціалісти мережі «ЛоксМайстер», як і багато інших українців, полюбляють відвідувати цей сімейний заклад. Тепер кожен з нас може бути певен, що у ресторані подбають не лише про смачні страви, але й про безпеку відвідувачів. Мережа ресторанів швидкого харчування МакДональдз® висуває жорсткі вимоги до системи безпеки, яка обов’язково повинна підтримуватися професійним сервісом та відповідати світовим стандартам якості.
 
Дякуємо за співпрацю та довіру до наших магазинів «ЛоксМайстер»!
 
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *