Лінь двигун прогресу, ENTR новинка від MUL-T-LOCK

 Всім привіт . якщо вам цікаво  чому я так назвав свій допис , то поясню .
Завдяки сучасним технологіям зараз вже непотрібен навіть ключ, щоб відмикати і замикати двері зачинені на “ключ” ( маю на увазі  двері  із замком під стандартний циліндр) .
Мультилок випустив новинку , електронно-механічний циліндр ЕНТР .
В чому тут фішка . Зараз у  більшості  людей є мобільний смартфон , на Андроїді або ІОС .
Встановикши циліндр ENTR вам достатньо буде  також встановити  на свій смартфон  мобільний додаток і ви зможете відчиняти двері у своє помешканнячи офіс , за допомогою лиш мобільника. При чому вам не потрібно проводити  додатково провода чи робити якісь  врізки в двері ,  ви просто міняєте циліндр використовуючи  “хрестову” викрутку.
Я б відмітив що цей циліндр  буде цікавий  компаніям  котрі орендують офіси , і час від часу переїздять . Тобто ви вбережете свій офіс від випадкових гостей , котрі люблять  поцупити  що небуть , чи то неправильно лежачу мобілку чи навіть парасольку. І звісно позбудетесь надуокучливих комівояжерів і людей пропонуючих переглянути ваше віросповідання 🙂 . І при тому ви  не будете затрачати час і гроші на виконання робіт по встановленню складної системи контролю доступу . Ну а для дому тут все ясно підіймаєшся по сходах “пік-пік” і двері відчинились, подзвонили  вам гості у двері , а лінь Підійняти “пяту точку” з дивану , “пік-пік” і гості зайшли. Ну викладаю вам Український відеоролик  дивітся.
АГА мало не забув , крім смартфону , в залежності від вашого побажання  ціліндр можна відмикати , кодом , пультом, або сканером відбитка пальців ну і звісно ключем . Mul-T-lock Interactiv+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *