LOCK.UA – обирай безпеку “не виходячи з дому” !

Cучасні умови, коли ринок змінює звичний формат, вимагають перебудуватися та запропонувати щось нове. Досить популярними стають продажі через інтернет. Адже є можливість заощадити свій час та придбати необхідні речі не відриваючись від своїх справ. Особливо це має сенс, коли клієнту зовсім  не зручно відвідати той чи інший торговий заклад,  бо живе у іншому місті або ж нема часу.

У магазина «ЛоксМайстер на Подолі» теж є можливість запропонувати купівлю товару у інтернеті. Завітавши до нашого сайту LOCK.UA, у наших клієнтів є можливість самостійно знайти та ознайомитися з потрібним товаром, а потім придбати у зручний для них спосіб.

Інтернет-майданчик LOCK.UA має повну та вичерпану інформацію про наявність того чи іншого товару, його технічні характеристики, якісні фотографії та креслення. Не зважаючи на те що запропонований товар досить різноманітний та кількість його досить велика, є дуже зручний фільтр, застосувавши який можна за короткий час знайти потрібний товар. До того ж при обранні того чи іншого товару, сайт вам запропонує переглянути супутні товари, які купляють з тим що вам потрібно.

На сайті ви формуєте замовлення обраного товару та вказуєте зручний спосіб його придбання, залишивши ваші контакти. Наші фахівці вам передзвонять за уточненнями та підтвердженням вашої купівлі. Замовлений товар можна буде забрати в магазині «ЛоксМайстер на Подолі» у зручний для вас час або ж замовити доставку «Новою поштою».

І головне – якщо у вас виникли будь-які питання при виборі товару або ж ви хотіли отримати корисну пораду, завжди є можливість пере телефонувати до нашого магазину – 044 494 39 99, 067 443 50 54. Наші фахівці завжди будуть раді надати консультації та допомогти придбати якісне обладнання безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *