LOCK.UA – зручний інтернет-майданчик безпеки для тебе!

Ми розуміємо, що у ці важкі часи для нашої країни, українців більш за все турбують новини з фронту, новини про нашу перемогу та надії на мир. Ми також пильно слідкуємо за цими новинами…

Та все ж таки хочемо привернути вашу увагу до засобів та методів захисту майна, адже ця тема завжди актуальна…

Перш за все хочемо наголосити, що у вас завжди є можливість переглянути, при потребі проконсультуватися у фахівців , а потім купити будь-який товар з нашого асортименту через мережу відвідавши сторінку нашого сайту.

LOCK.UA – зручний інтернет-майданчик, який містить практично всю інформацію про товари, асортимент яких ми хочемо вам запропонувати.

Крім якісних фото товара та технічних характеристик, ми додали ще й його креслення, а також пропонуємо переглянути супутні товари, які купляють з тим що вам потрібно.

Достатньо лише обрати товар та відправити нам запит на нього, залишивши ваші контакти. Наші фахівці вам передзвонять за уточненнями та підтвердженням вашої купівлі.

Замовлений товар можна буде забрати в магазині «ЛоксМайстер на Подолі» у зручний для вас час або ж замовити доставку «Новою поштою».

Якщо ж при виборі того чи іншого товару у вас виникли питання, завжди є можливість зателефонувати до нашого магазину – 044 494 39 99, 067 443 50 54 або залишити повідомлення на сайті. Наші фахівці завжди будуть раді надати консультації та допомогти придбати якісне обладнання безпеки.

Чекаємо на ваші замовлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *