«ЛоксМайстер Київ-Центр» якісно, швидко та безпечно перекодує ваш замковий циліндр!

Якщо ви втратили ключі – не варто панікувати. Подія це, звісно, неприємна, проте не фатальна. І навіть замок міняти не доведеться. Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 можуть виконати перекодування циліндрів та замків.

Ми маємо усе необхідне обладнання та комплектуючі для здійснення перекодування. Та найголовніша річ в нашому арсеналі – багаторічний досвід з надання даної послуги, підкріплений багатьма задоволеними клієнтами.

Перекодування циліндрів МUL-T-LOCK® та ABLOY® фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендують здійснювати як фізичним особам, так і підприємствам у наступних випадках:
– при втраті ключа;
– при зміні господаря помешкання;
– після ремонту квартири або іншого приміщення, якщо ключі передавались
стороннім особам;
– у разі недобросовісної поведінки відповідальних за ключі осіб тощо.

Це саме стосується і замків CISA, Mottura, які за потреби, також можуть бути перекодовані.

Нашим потенційним клієнтам було б корисно знати, що процедура перекодування дозволяє суттєво зекономити кошти, адже на відміну від заміни, при перекодуванні змінюється комбінація пінів циліндра в наявному корпусі без необхідності його заміни. При цьому відбуваються перехід на новий комплект ключів, що забезпечує належний рівень безпеки та захищеності. Важливо, що старі ключі Ваш перекодований циліндр вже не відчинять. Це дозволить вам також заощадити час, адже замки та циліндри можна перекодувати необмежену кількість разів, не змінюючи дорогі та надійні замки (циліндри). Після перекодування разом з новим комплектом ключів Ви отримаєте також персональну кодову картку, за якою, за потреби, можна буде виготовити дублікат ключа.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» – провідний локсмайcтер-центр на правому березі Києва, а наші фахівці – визнані та сертифіковані професіонали з багаторічний досвідом перекодування замків та циліндрів. Тож ми працюємо дійсно якісно, швидко та надійно! Ми не лише здійснюємо перекодування, а й надаємо повний спектр послуг, включаючи консультації, проектування, підбір, монтаж та сервісне обслуговування продукції безпеки провідних світових компаній за прийнятними цінами з дотриманням усіх рекомендацій та гарантій виробника!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *