«ЛоксМайстер Київ-Центр» на варті захисту двоколісного транспорту

Теплі сонячні дні кличуть в дорогу. Тому на наших дорогах з’являється все більше двоколісного транспорту: велосипедів, скутерів, мопедів, мотоциклів тощо. Водночас, вони, як і будь-яка інша власність, потребують належного захисту від крадіїв. Адже двоколісні засоби пересування, зокрема, велосипеди, практично не заищені від викрадачів. Захисти їх – нескладно. Для цього достатньо звернутися до магазину«ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Ми маємо все необхідне, щоб подбати про захист Вашого «двоколісного друга»!

У нас в наявності – якісні та ефективні вело- та мотозамки найкращих світових виробників: чеської компанії TOKOZ® та італійською VIRO®, доступні за ціною та з офіційною гарантією!

Чеські замки TOKOZ® надійно та недорого захистять захистять ваш велосипед, мотоцикл, квадроцикл, човен, катер, сільськогосподарський транспорт, ворота і т. ін.. Серед найпопулярніших: кодові велосипедні замки з підсвічуванням коду TOKOZ 29457, тросові велосипедні замки TOKOZ 29456, мотоциклетні замки з ланцюгом TOKOZ 29455 та TOKOZ PLUTO MOTO 50.

Користується популярністю і високоякісна замкова продукція VIRO®. Компанія, заснована у 1942 році в Італії, отримала свою назву від початкових літер імені та прізвища засновника – Vincenzo Rossetti (Вінченцо Розетті). Вже з самого початку виробництва продукція Viro Innocenti S.p.A. була відома в світі як синонім високої якості і надійності. Усі ці якості чудово збереглися і зараз. Причому мото- та вело замки Viro, окрім надзвичайної якості, мають ще і вишуканий італійський дизайн.
Важливо, що усі представлені в нашому магазині моделі мото- та велозамків відмінно захищають двоколісний транспорт.

Ось і черговий наш клієнт, який нещодавно завітав до магазину з метою придбання велозамку, швидко визначився з вибором надійного велозамку. Після консультацій з нашими фахівцями він обрав кодовий велосипедний замок з підсвічуванням коду TOKOZ 29457. Дана модель не лише ефективно захищає двоколісний трансопрт, а й має функцію підсвічування, актуальну в умовах темної пори доби.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 рекомендують обов’язково мати надійний замок для двоколісного транспорту. Адже лише так можна бути впевненим що ваш велосипед, моторолер ніхто не вкраде. Звертайтеся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» і ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *