«ЛоксМайстер Київ-Центр» професійно перекодує Ваш замковий циліндр!

Якщо Ви втратили ключі або просто бажаєте поміняти ключі – не поспішайте купувати новий циліндр замка. Адже деякі замкові циліндри, зокрема, МUL-T-LOCK® та ABLOY®, можуть бути перекодовані.

Перекодування замкового циліндру – це зміна комбінації замку, тобто комбінації пінів циліндра в наявному корпусі. Перекодування циліндру передбачає перехід на новий комплект ключів. Тобто Ви отримуєте свій циліндр з новими ключами, що дозволяє суттєво заощадити гроші та необхідний час, адже замки можна перекодовувати необмежену кількість разів та не змінювати дорогі та надійні циліндри. При цьому конфіденційність і ступінь секретності циліндра повністю зберігається!

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 рекомендують здійснювати перекодування циліндрів МUL-T-LOCK® та ABLOY® як юридичним, так і фізичним особам:
– у разі втрати ключа;
– зміни господаря помешкання;
– після ремонту квартири або іншого приміщення, під час якого Ви змушені давати ключі стороннім особам;
– недобросовісної поведінки відповідальних за ключі осіб тощо.

Після перекодування разом з новим комплектом ключів до Вашого циліндру Ви отримаєте і персональну кодову картку. Причому старі ключі Ваш перекодований циліндр вже не зможуть відчинити.

Ось і черговий наш клієнт звернувся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» з проханням перекодувати циліндр МUL-T-LOCK® Classic, встановлений в квартирі, яку він здає в оренду, після зміни орендарів. Звісно, фахівці нашого магазину перекодували цей циліндр швидко, якісно та з мінімальними витратами з боку клієнта!

Отже, якщо Вам потрібно перекодувати циліндр чи виготовити новий ключ, відремонтувати замки або іншу продукцію безпеки – звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!
Разом з продажем високоякісної продукції безпеки провідних світових виробників «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 надає широкий спектр різноманітних послуг з її монтажу, сервісного обслуговування, гарантійного та післягарантійного ремонту. Сервіс з перекодування замків та циліндрів також входить до їх числа. Причому наша оперативність та ціни Вас приємно здивують!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *