«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: чому варто оновлювати технології контролю доступу

Оновлення та модернізація технологій, які ми використовуємо в нашому повсякденному житті, здаються для нас природним процесом. Наприклад, якщо стане доступною нова версія програмного забезпечення iOS для iPhone, ми завантажимо і встановимо її протягом декількох днів або навіть годин. Коли наші ноутбуки або комп’ютери починають гальмувати і стають нездатними працювати з найостаннішими програмним забезпеченням, ми купуємо новий пристрій, тому що це вигідно в довгостроковій перспективі.

Оскільки цей процес оновлення технологій природний для нас, ми очікуємо, що те ж саме буде і у випадку з технологічними оновленнями індустрії безпеки. Але, як свідчить досвід фахівців «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, клієнти, переважно з числа юридичних осіб, часто відстають – особливо коли справа доходить до контролю доступу. Як свідчить досвід, багато компаній вважають покупку системи контролю доступу разовою інвестицією, яка може експлуатуватися від 10 до 15 років. Водночас використання такої застарілої технології може створити безліч проблем, про що поговоримо далі.

Насамперед, як зазначають фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр», завданням системи контролю доступу є цілеспрямоване управління доступом в певних областях для захисту персоналу та майна. Однак, коли використовувана технологія є застарілою, підвищується ризик виникнення порушень. Старі технології, швидше за все, не мають оновлених функцій мережевої безпеки, що робить їх відкритими для злому і потенційно надає можливість несанкціонованого доступу як до самого об’єкту, так і до його мережі.

З точки зору кібербезпеки, рішення, яке підключено до хмари, але не оснащено належним шифруванням і захистом паролем, є вразливим для кіберзагроз. Крім того, коли оновлення та виправлення програмного забезпечення не встановлюються своєчасно, система стає вразливою в слабких місцях, в результаті вся система організації виявляється під загрозою.

Також варто зазначити, що застарілі системи контролю доступу були створені для вирішення конкретних завдань. Але в сьогоднішніх складних і мінливих умовах, а також з огляду на зростаючі ризики, компанії прагнуть інтегрувати свої технології безпеки для створення єдиної, оптимізованої платформи, яка вирішує більш, ніж одну задачу.
Тож взаємодія і функціональна сумісність є ключовими в досягненні цієї мети, якої важко домогтися за допомогою застарілих технологій. Застарілі рішення контролю доступу традиційно не можуть обмінюватися даними з іншими системами, що призводить до ізолювання даних і відсутності інформації про реакцію на інциденти.

Якщо компанія використовує застарілу систему контролю доступу, вона втрачає можливість використання новітніх інноваційних технологій, призначених для поліпшення рішень контролю доступу. Існує кілька варіантів вибору правильної платформи і системи безпеки для бізнесу. Деякі організації обирають локальні рішення, в той час як інші знаходять переваги в хмарних системах, більш придатних для їх повсякденної роботи. Такі технології, як штучний інтелект, відеоаналітіка і системи управління будівлею, також легше впровадити в сучасну систему контролю доступу.

Отже, коли мова йде про безпеку, враховуючи, що технології постійно змінюються, відставання може призвести до згубних наслідків. Щоб система контролю доступу функціонувала належним чином без будь-яких небажаних проблем, в інтересах компанії завжди бути в курсі останніх удосконалень програмного і апаратного забезпечення. Це призводить до підвищення безпеки систем і розширення її функціональності.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 – провідний центр з безпеки на Правому березі, фахівці якого завжди готові допомогти розробити та змонтувати найсучасніші СКД, поряд з продажем, здійснюючи усі необхідні сервісні роботи: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п. Це дозволить забезпечити безвідмовну роботу обладнання, його високу ефективність та відповідність усім найсучаснішим вимогам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *