«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: як обрати дверне вічко

Важко уявити сучасний будинок, в якому на дверях будуть відсутні дверні вічка. Кожен житель квартири або співробітник офісу буде відчувати себе в безпеці, коли зможе контролювати чужу присутність за вхідними дверима. У вічко можна побачити візитера, документи служб ЖКГ або поліції, а деякі конструкції можуть дати великий кут огляду. Тож особливостями вибору цього насправді корисного пристрою діляться фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48.

Зазначимо, що класичне дверне вічко у вхідних дверях досить просте і зазвичай складається з корпусу, об’єктива і окуляра. У конструкцію вбудовують лінзи загальною кількістю до десяти штук. Вони можуть бути мінусові з спрямованим фокусом один на одного і розташовані перед внутрішнім окуляром збільшувальною лінзи. Зазначимо, що важливу роль відіграє якість, а не кількість встановлених лінз, адже часто в наших квартирах стоїть звичайне двохлінзове вічко, оснащене пластмасовими лінзами, що втрачають світлову чутливість вже після кількох років експлуатації. Скляні лінзи дещо кращі та служать до 10 років без змін, а при пошкодженні підлягають заміні.

Виробники пропонують різне оформлення дверних вічок і радіус отвору для вічка, керуючись параметрами дверей. Довжина пристрою може змінюватися в залежності від товщини полотна і може доходити до 110 мм або виконуватися на замовлення, якщо встановлюється в бункерні двері.

Наші фахівці рекомендують враховувати наступні параметри при виборі вічка для дверей:
– Кут огляду. Дозволяє контролювати ситуацію за межами приміщення. Ви повинні бачити не тільки людину, що стоїть безпосередньо перед дверима, а й тих, хто може стати збоку від вхідних дверей.
– Матеріал виготовлення. Корпус і оптика з пластмаси прослужать кілька років, навіть при дбайливому зверненні. Лінзи з пластмаси швидко тьмяніють та вимагають заміни раз в декілька років. При виборі корпусу зі сталі скляних лінз, ваш глазок на вхідних дверях прослужить доі більш років при дбайливому догляді від механічного впливу.
– Засувка на окуляр. Комусь може здатися несуттєвою деталлю, але це дозволяє запобігти не тільки надходження світла з іншого боку дверей в будинок, але і усунути можливу стеження за квартирою від зловмисників.

Зазначимо, що зараз на ринку представлено широкий асортимент дверних вічок на будь-який смак та гаманець. Це і дзеркальні вічка, і перископічні , і вічка з панорамним оглядом, і потайні. Найбільш ефективні та сучасні на думку наших спеціалістів є відео вічка, що дозволяють фіксувати всі події в режимі реального часу. Вони дуже добре зарекомендували себе при монтажі як на територіях, що охороняться, так і у приватних помешканнях. Таке вічко з камерою може працювати в інфрачервоному діапазоні.

Вагомим аргументом на користь відео вічок є те, що саме їх доцільно використовувати у сталевих бронедверях безпеки. Вони посилюють захисну функцію тим, що можуть в режимі реального часу вести відеоспостереження за межами приміщення. Такі вічка записують відеодані, а також працюють від системи WiFi, сигналізуючи на ваш смартфон, що хтось зайшов до вас в помешкання чи просто довго перебуває біля дверей.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» пропонує три нові моделі відеовічок від визнаного ізраїльського виробника систем безпеки MUL-T-LOCK. Вони не лише дозволяють бачити, хто наближається до ваших вхідних дверей, а й забезпечують отримання відео і фотографії всього периметру навколо дверей. Оснащені датчиками руху, нічним баченням і внутрішньою пам’яттю, вони допожуть вам знати, хто прийшов в ваш будинок або офіс, та що вони робили і коли. Кут огляду 170 градусів, датчик руху і нічне бачення дозволяє отримати якісне відео активності навколо точки доступу до вашої власності в режимі 24/7 з автоматичним збереженням зображень у внутрішню пам’ять, що дозволяє надійно захистити вашу власність. А підібрати модель вічка завжди готові наші спеціалісти. Звертайтесь до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48! Ми завжди раді допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *