«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: як обрати ефективні навісні замки для валіз

Довгоочікуване відкриття авіасполучення з найулюбленішими місцями літнього закордонного відпочинку українців – Туреччиною та Єгиптом – стало приємним подарунком для наших співвітчизників, змусивши багатьох почати пакувати валізи. Аби ці подорожі стали приємними і в аспектах безпеки, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 підготували рекомендації, як дієво захистити ваш багаж під час літнього відпочинку.

Зазначимо, що практично всі мандрівники, особливо ті, хто не в перший раз відправляється в дорогу, вважають за найкраще закривати валізу на замок. Причому можна як придбати дорожню сумку з уже передбаченим запірним механізмом, так і купити валізу і замикаючий пристрій окремо один від одного. Останньому варіанту варто віддати перевагу, оскільки саме він забезпечує найкращий захист ваших речей. Його ми і розглянемо нижче.

Як свідчить досвід наших фахівців, при виборі недосвідчені мандрівники можуть розгубитися, не знаючи, який саме замок слід обрати – кодовий або з ключем. Як показує практика, обидва варіанти можуть бути прийнятними, якщо віддавати перевагу дійсно якісним надійним пристроям провідних світових виробників і не спокушатися на вироби низької якості і такої ж самої ціни.

Якщо ж обирати між двома рівнозначними за надійністю пристроями кодового або ключового типу, то краще надати перевагу першому варіанту. На це є кілька причин. По-перше, ключ можна втратити. По-друге, при певній вправності зловмисник зможе підібрати відмичку. Кодові навісні замки на валізи мають як мінімум 999 комбінацій (при трьох барабанах з цифрами) і для того, щоб підібрати потрібну комбінацію, знадобитися чимало часу. Звичайно, якщо ви не використовуєте в якості коду найбільш очевидні комбінації, зокрема, дату народження і т. ін. Крім того, код з трьох цифр запам’ятати дуже легко і ви завжди зможете швидко відкрити валізу.

Вирушаючи в подорож літаком і обираючи навісні замки на валізи, багато мандрівників прагнуть встановити пристрій з маркуванням TSA. Однак помилково вважати, що дані букви говорять про те, що ці замикаючі механізми мають найвищу якість. Насправді абревіатура TSA розшифровується як Transportation Security Administration – Асоціація транспортної безпеки. Суть маркування замків полягає в тому, що їх виробник надає службам безпеки аеропортів універсальні ключі, здатні відкрити всі замки з даною абревіатурою. Однак якщо використовувати дешеві замки, то для їх відкриття не потрібен універсальний ключ. Підійде звичайна канцелярська скріпка.

Тобто, якщо ви не хочете, щоб у вашій валізі будь-хто копався, нехай це навіть служба безпеки аеропорту, обираючи навісні замки на валізи, надавайте перевагу дорогим замикаючим пристроям, що не входять в систему TSA.

Навісні замки на валізи найчастіше виготовляються з високоміцної сталі, здатної витримати підвищені навантаження. Зокрема, їх неможливо зірвати, перекусити дужку і збити важкими предметами. Але зараз все частіше зустрічаються вироби з міцного пластику, який за своїми властивостями нічим не поступається сталі.

Обираючи навісні замки з кодовою системою, будьте впевнені у своїй пам’яті. В принципі, дорослій людині не так вже й складно запам’ятати трьох- або чотиризначну комбінацію. До того ж всі замки, призначені для установки на дорожні сумки і валізи, перепрограмовуються з встановленого коду виробника (найчастіше це три або чотири нулі, але зустрічаються і комбінації з одиниць) і ви завжди можете встановити код, який міцно відкладеться в пам’яті.

Варто враховувати і те, що сама валіза або сумка мають бути виготовлені з міцного матеріалу, який не можна проломити або прорізати ножем. В іншому випадку, навіть наявність найбільш міцного і надійного замку не має ніякого сенсу.

Асортимент замкової продукції, представлений в магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, здатен задовольнити найвибагливіших покупців. Замки для багажу – не виняток. У нас доступний широкий асортимент замків для валіз, сумок, кейсів провідного світового виробника – компанії TOKOZ® (Чехія). Яскраві й стримані та витончені за дизайном, ці моделі прикрасять ваш багаж і подарують впевненість під час подорожі. А обрати надійні навісні замки на валізи, які забезпечать вам спокійну подорож і повне збереження речей, завжди готові фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *