«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: як обрати електромеханічний замок

В даний час все більшої популярності серед наших клієнтів набувають електромеханічні замки різного призначення. Тож фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 підготували рекомендації, які дозволять нашим клієнтам краще зрозуміти особливості цих виробів та правильно обирати дану продукцію безпеки.

Насамперед варто зупиниться на самому визначенні електромеханічного замка. Як підкреслюють наші спеціалісти, в більшості випадків, електромеханічний замок складається з 2-х основних складових – це виконавчий механізм (здійснює механічне закриття дверей) і контролер-пристрій, що подає сигнал на відкриття або закриття виконавчого механізму.

Різноманітність контролерів обумовлена нашою високотехнологічною дійсністю – це можуть бути різні магнітні картки, брелоки, транспондери, кодові панелі управління, біометріка тощо. Вибір контролера здійснює сам замовник або монтажник системи контролю доступу, виходячи з поставленого технічного завдання та забезпечення виконання умови секретності об’єкта.

За принципом замикання і монтажу фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» виділяють наступні види електромеханічних замків:

– за системою установки: накладного або врізного способу кріплення. Накладний спосіб монтажу більш технологічний, оскільки, в більшості випадків, не вимагає наявності широкої різноманітності інструменту та спеціальних навичок майстра, що здійснює монтаж, і може бути реалізований на вже встановлених дверях.

Але необхідно пам’ятати, що при силовій спробі злому дверей зусилля на себе буде сприймати не тільки ригель замку, а й перш за все, саме кріплення накладного електромеханічного замка.

Врізні електромеханічні замки знайшли широке застосування на металевих, алюмінієвих і металопластикових дверях. Адже при установці такого замку абсолютно не псується інтер’єр дверного полотна, оскільки сам механізм встановлюється всередині конструкції дверей або хвіртки. Підведення електричного живлення замка також здійснюється всередині таких дверей або автономно.

– за принципом дії виділяють соленоїдні, (де замикаючим елементом є клямка замку) і моторні, (де в корпусі замку додатково розміщений електромотор, що здійснює рух замикаючих ригелів після отримання команди з контроллера). Врізні механізми електромеханічних замків, в залежності від типу дверей, відрізняються своїми габаритними розмірами корпусу, ригелів та принципом замикання.

У більшості випадків ці замки мають додаткову можливість аварійного механічного відкриття, в разі проблем з подачею електроживлення.

Як відзначають фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр», сучасні високоякісні системи контролю доступу практично не можливі без використання цих електромеханічних механізмів. Постійне вдосконалення принципів роботи контролерів значно підвищують секретність, надійність роботи замків в цілому, роблячи несанкціонований доступ практично неможливим.

Електромеханічні замки забезпечують цілий ряд переваг, найголовнішою з яких є зручність експлуатації. Адже відпадає необхідність носити не зовсім зручний ключ. Його цілком може замінити картка, брелок, додаток на мобільному телефоні або біометріка. Крім цього, існують спеціальні системи електромеханічних замків, що дозволяють керувати процесом віддаленого доступу, і здійснювати блокування дверей приміщень в цілому.

Тож враховуючи усі ці особливості даного типу замків, значно простіше зробити правильний вибір.

Представлена в «ЛоксМайстер Київ-Центр» лінійка електромеханічних замків від світових лідерів: ABLOY (Фінляндія), Effeff (Німеччина) та BERA (Чехія) дозволяє обладнати надійними виконавчими елементами систем контролю доступу будь-які двері: дерев’яні, металеві, профільні (в тому числі й двері евакуаційних виходів, протипожежні двері та двері, які повинні забезпечити підвищений рівень безпеки), а наші фахівці завжди готові допомогти як консультацією, так і ділом. Тож ласкаво просимо в наш «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *