«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: як обрати завіси для дверей

Дверні завіси є одним з важливих видів фурнітури. Вони насамперед повинні відповідати своєму прямому призначенню та гармоніювати з зовнішнім виглядом полотна. Правильно проведений підбір та монтаж завісів є гарантією надійності і функціональності кріплення.

Асортимент даної фурнітури надзвичайно широкий. Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 розробили рекомендації, які дозволять вам правильно підібрати завіси для дверей та уникнути проблем при їх експлуатації.

При виборі завісів для дверей варто враховувати наступні фактори:

  • Матеріал, з якого виготовлені дверні завіси (сталеві – для важких вхідних дверей, латунні – для більш легких дверей);
  • Місце монтажу (вхідні двері характеризуються великою вагою і масивністю, тому для даних конструкцій необхідно обирати завіси більших габаритів і складних механізмів з захистом від несанкціонованого проникнення зловмисників);
  • Конструктивні особливості завісів (накладні, врізні, потаємні, кутові, двосторонні; маятникові тощо);
  • Вага та габарити дверного полотна тощо.

Для того, щоб обрати довговічні завіси для дверей, також необхідно:

  • Залежно від сторони відкривання дверей доцільно обирати ліві чи праві елементи, оптимальний варіант – універсальні моделі;
  • Наявність захисту від злому. Окремі моделі мають западину на одній пластині і виступ – на інший. При закритті дверей механізм з’єднується, запобігаючи несанкціонованому доступу до приміщення;
  • зовнішній вигляд завісів. Вироби повинні підходити під інтер’єр приміщення та не псувати естетику дверного полотна.
  • Враховувати місце монтажу (вхід або середина приміщення), а також інтенсивність використання, вітрові навантаження, оснащення дотягувачем і інші додаткові фізичні навантаження.

Головне правило вибору – на фурнітурі не варто економити. Краще один раз придбати надійну продукцію, яка прослужить не один рік, ніж регулярно міняти завіси, псуючи таким чином дверне полотно. Правильно обрані елементи фурнітури не створюють шуму, не чіпляються за дверну коробку і не труться.

Довірте комфорт у вашому будинку перевіреним виробникам. Їхня продукція – гарантія якості і довгого терміну експлуатації дверей. У магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, представлено асортиментний ряд завісів провідних світових виробників продукції безпеки, серед яких: MUL-T-LOCK®,  ABLOY®, NEMEF і ми завжди готові допомогти вам підібрати правильну фурнітуру.

І наостанок. Пам’ятайте, що установка завісів – процес копіткий. Тому вимагає втручання досвідчених фахівців. При безграмотному придбанні фурнітури або порушенні правил монтажу, термін служби дверей скорочується в рази.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *