«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: як правильно підібрати розмір замкового циліндру

Якщо у Вас виникла потреба замінити механізм секретності замку, або, інакше кажучи, циліндр замку, самостійно, необхідно насамперед визначитися із кількома важливими параметрами. Фахівці Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 розробили рекомендації, які дозволять вам успішно виконати цю процедуру.

Щоб правильно виконати монтаж нового циліндра, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» радять попередньо уточнити наступні параметри:
1. Довжина старого циліндра замку. Для цього його потрібно витягти з замку та виміряти.
2. Відстань від краю «лічинки» замку (з двох боків) до кріпильного гвинта (його центру).
3. Наявність тумблеру та бік, з якого він розміщений.
4. Тип циліндра (односторонній чи двосторонній),
5. Наявність шестерні чи кулачку.

Зазначимо, що асортимент циліндрів, представлений в «ЛоксМайстер Київ-Центр», надзвичайно широкий, адже провідні виробники цієї продукції виготовляють циліндри різних довжин та симетрій, різного кольору обробки, двосторонні, з тумблером, односторонні тощо.

Зокрема, існують циліндри, у яких обидві частини корпусу рівні за довжиною – рівносторонній моделі. У них відстань від кріпильного гвинта до обох країв ідентична. Якщо довжина частин корпусу циліндру відрізняється, – це різносторонній циліндр. Зазвичай дві частини «лічинки» розділяє поворотний механізм (кулачок або шестерня). Отже, щоб правильно виміряти зміщення циліндра, необхідно провести лінію від центру механізму до краю. Коректно підібрана «лічинка» не повинна сильно виступати за полотно, дверну фурнітуру і декоративні накладки.

Якщо планується установка на циліндр броненакладки – довжина виступаючої частини повинна розраховуватися в залежності від типу захисного елемента, товщини полотна і т.ін.

Важливо: циліндр не повинен сильно виступати із зовнішнього боку дверей. Інакше є високий ризик, що зловмисникові вдасться вирвати його. Якщо потрібного розміру механізму секретності немає, допустимо придбати «лічинку» на 0,5-1 мм більше старої.

У випадку, якщо Вам не вдається дістати циліндр і виміряти його, радимо скористатися простою покроковою інструкцією, яка допоможе визначити потрібний розмір нового циліндра:
1. Прикладіть лінійку до торця дверей.
2. Циліндр кріплять на один гвинт, який видно на торці дверей. Замок врізають зазвичай по центру торця дверей. Отже, заміряйте відстань від його центру до зовнішнього і внутрішнього боку. В підсумку, Ви маєте отримати загальну довжину «лічинки» замка.
3. Запам’ятайте або сфотографуйте, де розміщено тумблер (за наявності).

Звісно, що найпростішим та надійнішим способом визначення розміру циліндра буде запросити майстра нашого магазину, який проведе точні виміри спеціальними інструментами та надасть весь комплекс потрібних консультацій. Замовити майстра можна за номером 044 486 1168. Зазначимо, що у магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, представлено асортиментний ряд понад 20 провідних світових виробників продукції безпеки, серед яких і найкращі на сьогодні замкові циліндри MUL-T-LOCK® та ABLOY®, а багаторічний досвід наших фахівців дозволяє підібрати оптимальні рішення, виходячи з індивідуальних потреб кожного клієнта та вирішувати завдання будь-якого рівня складності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *