«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: якої товщини сталь має бути на вхідних дверях

Ви задумалися про товщину сталі на вхідних дверях? Значить ви хочете придбати якісні, міцні і безпечні двері. Товщина сталі – параметр, який відповідає за всі ці нюанси. Але чи діє правило: чим більше, тим краще? Давайте розглянемо це питання разом з фахівцями «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48.

Часто, при виборі дверей, піднімається питання про товщину сталі. І багато хто впевнений, що товщина металу – визначальний фактор. Чим вище цей показник – тим більш міцними є двері. Але насправді це не так. Це уявне переконання, вкрите товстим шаром упереджень.

У документах ДСТУ є чітке визначення міцності дверей. І це не окремий фактор, а цілий симбіоз. Лише сукупність усіх якісних характеристик визначає, наскільки двері є міцними і безпечними. Будьте впевнені: товщина сталі 4 мм не врятує ваш будинок, якщо ви поставите дешеві замки, які з легкістю вскриваються за 10 секунд.

Отже, які елементи мають бути наявними в конструкції вхідних дверей, щоб вони називалися міцними? Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» виділяють наступні:
• Якісна сталь на вхідних дверях;
• Товщина дверей в комплекті;
• Посилюючі ребра жорсткості в конструкції полотна дверей;
• Наповнення дверей, а саме якість матеріалів, які використовують в дверному полотні;
• Якість запірних механізмів. Існує класова ієрархія по міцності;
• Надійні петлі;
• Якісна фурнітура, і зокрема, наявність броненакладки або інших подібних систем;
• Якісна установка дверей.

Виходячи з цього, ми робимо висновок, що товщина металу є тільки частиною цілої сукупності факторів. І не найважливішою. Кожен окремий елемент відіграє свою роль. У кожної характеристики своя функція і завдання. Вхідні двері з листом стали 3 мм, набиті соломою, не будуть міцними. З іншого боку, найкраще наповнення зі сталлю 0,1 мм не забезпечить потрібного результату.

Тому наші фахівці рекомендують звертати увагу на загальну товщину дверей. Цей параметр повинен бути більше 70 мм.

Безумовно, товщина сталевого листа теж важлива. Однак потрібно без фанатизму підходити до цього питання. Рекомендована нижня межа – від 1,2 мм. А верхня межа товщини не визначена. На ринку дверей існує багато варіантів. На якому ж зупинитися? Зараз ми вам розповімо про кожне значення окремо.

– Товщина сталевого листа менше 1,2 мм – недостатня. Для професійних злодіїв такий лист сталі – як консервна банка. Легко розкривається великий відкривачкою – кілечним ножем. Крім того, вже під час установки існує ймовірність погнути, подряпати, залишити вм’ятини на дверях. Тож це не найприємніший бонус для нових дверей.

– Товщина від 1,2 мм до 2 мм – рекомендується для придбання. Це золота середина. Сталевий лист такої товщини вже не пропустить злодіїв без бою. Він не деформується при установці, витримає вагу декоративних панелей. Є один нюанс: область замку все одно потрібно посилити. Для цього існують спеціальні пластини. З таким параметром товщини двері залишаються легкими, що дуже важливо, якщо вдома є діти. Коли двері занадто важкі, ними просто незручно користуватися. Не кажучи вже про те, що вони травмонебезпечні.
Тому товщина сталевого листа 1,2-2мм рекомендується до покупки і застосовується в переважній більшості продукції на дверному ринку. Також звертайте увагу на те, щоб сама сталь була “холодною” (буває гарячекатна і холоднокатана). Вона є більш якісною.

– Товщина більше 2 мм. Така категорія теж існує. Товщина сталевого листа може досягати навіть 5 мм. Іноді це потрібно і важливо. Такий лист дуже складно пошкодити. Тим більше він заподіє багато неприємностей злодіям. І в сутичці з ними, швидше за все, виграє. Недоліки також присутні. Про них ми зараз і поговоримо:
1. Ціна. Вартість, звичайно, підвищується і часто клієнти переплачують за цей фактор.
2. Вага дверей збільшується. А відповідно підвищується вартість на послуги з доставки та встановлення. Крім того, вага дверей в 1000 кг не рекомендується для установки в квартирах. Стіна просто не витримає навантаження і зруйнується. Потрібно буде додатково її посилювати. \
3. Незручність у використанні. Крім того, що елементарне “відкрити-закрити” стане цілим випробуванням, так ще потрібно взяти за правило щомісяця підтягувати регулювання дверей. Тому що важкість дверей призведе до постійного провисання дверного полотна. Виходячи з усього цього, двері з товстого сталевого листа непопулярні. Тому такі двері не рекомендуються до покупки, якщо в цьому немає необхідності.

Підведемо підсумки. Надійність двері – це сукупність багатьох факторів. Товщина сталі не є гарантією того, що двері будуть якісними і міцними. Необхідно враховувати всі фактори разом. А саме: якість фурнітури і конструктивних елементів, загальна товщина дверей і якість наповнення.

Таким чином, найрозумніше – вибирати золоту середину і забути про стереотип про те, що чим більше, тим краще. Занадто тонка сталь не підходить, але і значна товщина має масу недоліків.

Пам’ятайте: товщина дверей 50 мм – це погано. Розглядайте двері від 70 мм. Надійні замки 2 і 4 класу. Наповнення поліуретаном, мінеральною ватою. Міцні петлі. Ну і, звичайно ж, товщина сталевого листа від 1,2 мм до 2 мм. Тож не переплачуйте, але і не економте на важливому.

У “ЛоксМайстер Київ-Центр” на вул. Гоголівська, 48 представлено широкий асортимент вхідних дверей провідних світових та вітчизняних виробників. Отже, підібрати найкращий варіант можна швидко та просто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *