«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить надійно захищати комерційний транспорт!

Вкладення у засоби захисту комерційного транспорту – це захист своїх інвестицій. Виходячи зі свого призначення, комерційний транспорт має певні конструктивні особливості і відрізняється від інших типів автомобілів довжиною, габаритами і функціоналом.

Нерідко виникає ситуація, коли під час перевезення вантажу, цінність останнього в кілька разів перевищує вартість самого автомобіля. В такому випадку необхідно передбачити варіанти охорони вантажу від крадіжки.

Дякуючи наявності в нашому “ЛоксМайстер Київ-Центр” на вул. Гоголівська, 48  та в інших наших магазинах, широкого асортименту сучасної продукції безпеки, для грамотної організації повноцінного захисту транспортних засобів від злочинних посягань, з урахуванням можливих побажань і вимог власників, не доводиться проявляти дива винахідливості.

Тому коли до нас в черговий раз звернувся власник вантажного фургону з проханням запропонувати ефективний продукт для надійного захисту вантажу від крадіжки, ми відразу запропонували універсальне рішення – замок панцерного типу ArmaDlock  всесвітньо відомого ізраїльського виробника — компанії MUL-T-LOCK.

Цей інноваційний замок використовується для надійного замикання задніх та бокових дверей будь-якого комерційного автотранспорту (автомобілів, мікроавтобусів, вантажних фургонів тощо) та забезпечує високий рівень безпеки та захисту майна, що знаходиться у відповідному відсіку вантажного або комерційного автомобіля чи контейнера.

Корпус ArmaDlock виготовлено зі спеціального сплаву, який використовується в аерокосмічній промисловості, тому пристрій має особливу підвищену міцність у поєднанні з невеликою вагою. Завдяки цій характеристиці експлуатація замка протягом довгого часу не призводить до провисання дверей.
MUL-T-LOCK® ArmaDlock обладнується циліндром Mul-T-Lock® стандарту High Security (Classic, Interactive+ або MT5+), що забезпечує підвищений захист від силового зламу, стійкість до маніпулювання за допомогою відмичок, свердління та бампінгу.

Отже, після погодження з клієнтом замок був оперативно встановлений нашими фахівцями. У разі потреби, ми також завжди готові здійснити сервісне обслуговування та ремонт даного замка.

Захист транспорту – річ життєво важлива, тож не зволікайте дорогоцінний час, звертайтесь в «ЛоксМайстер». У нас є все необхідне, щоб Вам допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *