Зазвичай вирушаючи у подорож: з родиною або самостійно, на відпочинок або у відрядження – ми, як правило, неодмінно беремо багаж, який здаємо в багажне відділення, а потім залишаємо в готельному номері. Збереження речей, де б ми не знаходилися – в транспорті, залі очікування, готелі – забезпечують нам якісні валізи або сумки з замикаючими пристроями. Якщо немає стаціонарного вбудованого замку, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 радять скористатися навісним механізмом. А які саме замки для валіз можуть бути, ми розглянемо далі.
Зазвичай такий аксесуар, як замок для багажу, випускається двох типів: кодовий і циліндровий з англійським ключем. Обидва – навісні пристрої. Якщо перший закривається за допомогою кодової системи, то другий – поворотом ключа.
У порівнянні з пристроєм, що закривається за допомогою ключа, кодовий замок можна відкрити тільки певною комбінацією цифр. Власник встановлює код на циліндрах, що обертаються. Отже, послідовність відома тільки тому, хто вводив шифр. Власнику валізи немає необхідності носити з собою ключ, оскільки, як правило, ми ховаємо його і не завжди запам’ятовуємо, куди поклали. Кодовому замочку не потрібен ключ, а значить, і втратити ми його не зможемо. Необхідно тільки правильно запам’ятати встановлений код.
І якщо перші моделі таких засобів безпеки випускалися з кодом заводу-виготовлювача, то сучасні механізми мають функцію перекодування – і кожен раз можна придумувати нову кодову комбінацію.
Сумки та валізи з кодовим замком зручно використовувати не тільки в далеких подорожах. Спортивні сумки, оснащені таким пристроєм можна брати в спортзали й басейни, залишати в камерах схову торговельних комплексів тощо.
При виборі моделі звертати увагу варто не лише на дизайн, а й розташування на корпусі запірного механізм і висоту дужки.
Корпус може мати різну форму: частіше це прямокутні моделі, та є пристрої і трапецієподібної форми, схожої на мініатюрну сумочку.
Кодові механізми можуть розташовуватися збоку, посередині або знизу корпусу. Кодові замки випускаються як з трьома, так і чотирма кодовими циліндрами. Чим більше таких циліндрів, тим вище секретність замку.
Параметри дужки, отвір по висоті і ширині, її діаметр, також мають значення. Обравши пристрій з маленьким отвором, можна помилитися в розмірах. Великого діаметру дужка може не увійти у вузький отвір на бігунку блискавки. Тому перед придбанням рекомендується вивчити технічні характеристики пристрою.
Навісні замки для валіз і кейсів з ключем мають циліндровий механізм під англійський ключ. Замикання зазвичай відбувається автоматично натисканням на дужку. як і кодові замки, циліндрові відрізняються величиною отвору дужки і загальними параметрами. Тому перед придбанням також рекомендується детально вивчити технічні характеристики.
Зазначимо, що чемоданні замки можуть бути виготовлені як з пластику, так і з металу. Безсумнівно, більш надійним є корпус з металу. Роблячи вибір на користь будь-якої моделі, варто звернути увагу на якість матеріалів і складання механізму. Якісні замки для валіз ефективно протидіють зламу вокзальними та готельними зловмисниками. Отже, ваша подорож не буде зіпсована через розкриття багажу та крадіжки особистих речей.
І, звісно, замикаючі пристрої для валіз можуть мати різний колір і дизайн. Їх можна підібрати в тон самого багажу або обрати контрастного кольору.
Асортимент замкової продукції, представлений в магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр», здатен задовольнити найвибагливіших покупців. Замки для багажу – не виняток. У нас доступний широкий асортимент замків для валіз, сумок, кейсів провідного світового виробника – компанії TOKOZ® (Чехія). Яскраві моделі прикрасять ваш багаж і створять по-справжньому чудовий настрій, якій часто дуже потрібен в дорозі.