“ЛоксМайстер Київ-Центр” радить: важливі аспекти побудови ефективної системи контролю доступу

Традиційно вважають, що основою будь-якої системи контролю доступу (СКД) є контролер, який керує виконавчими пристроями, такими як зчитувач, що забезпечує допуск відвідувачів у приміщення; турнікет або шлагбаум, які обмежують доступ; електромеханічні або електромагнітні замки, які відкривають двері за запитом контролера СКД.

Однак, як свідчить досвід фахівців “ЛоксМайстер Київ-Центр”, часто буває, що клієнти, обираючи СКД, не економлять на основних складових, а ось на виконавчих пристроях (мова йде зараз переважно про замки), як правило, намагаються заощадити, обираючи найдешевші варіанти, вважаючи їх другорядними пристроями. Проте наскільки виправдана така економія?

Як наголошують фахівці “ЛоксМайстер Київ-Центр”, у випадках відключення живлення, нехай навіть короткочасного, працездатність СКД від наявного автономного джерела живлення теж певною мірою є обмеженою у часі. В цьому випадку, на перше місце виходить такий неважливий на перший погляд елемент системи захисту, як замок.

Тож якістю замків при побудові ефективної СКД не варто нехтувати, навіть якщо ви купуєте найдосконалішу СКД, яка, напевно, входить до складу інтегрованої системи безпеки, складовими якої також є система відеоспостереження, системи охоронної і пожежної безпеки, оповіщення та інші системи життєзабезпечення будівлі.

У випадках, коли СКД є всього лише підсистемою, слід передбачити, щоб для кожної підсистеми системи безпеки підприємства були забезпечені власний основний і резервні джерела живлення. Дане правило дозволить виключити можливість відмови будь-якої з підсистем у випадках аварії або навмисного відключення електроенергії.

Другий важливий висновок полягає у необхідності забезпечення окремого автономного основного джерела живлення для кожної підсистеми, а також окремого резервного джерела забезпечення електроживлення, що виключить ймовірність проникнення на територію, що охороняється.

Отже, проектуючи ефективну СКД, не варто нехтувати навіть незначними елементами системи, наприклад замками доступу, які забезпечать безпеку в непередбачених ситуаціях. «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 – провідний центр з безпеки на Правому березі, фахівці якого завжди готові допомогти розробити та змонтувати найсучасніші СКД, поряд з продажем, здійснюючи усі необхідні сервісні роботи: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п., що дозволить забезпечити безвідмовну роботу обладнання на довгі роки та ваш спокій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *