“ЛоксМайстер -Київ-Центр” рекомендує навісні замки ABLOY® PROTEC2 SWP!

Зимова погода – річ надзвичайно примхлива. Тому підготуватися до її сюрпризів краще заздалегідь. Особливо, якщо мова йде про навісні замки. Адже, сніг, дощ, постійні перепади температури – мабуть, найбільші після зловмисників, «вороги» замкових механізмів.

Тому правильний вибір замкової продукції в цей період, особливо, якщо мова йде про навісні замки – річ відповідальна, яку краще довірити професіоналам.

Ось і черговий наш клієнт – представник одного з київських автотранспортних підприємств звернувся в наш “ЛоксМайстер -Київ-Центр” на вул. Гоголівська, 48 по допомогу щодо придбання надійного навісного замка замість старого, що після невеличких морозів, які супроводжували останню декаду листопада, заклинив та остаточно вийшов з ладу.

Оскільки зимою надійна робота замків надзвичайно важлива, було прийнято рішення замінити замок сучасною ефективною моделлю.

Після з консультації з нашими фахівцями було прийняте рішення придбати високонадійний навісний замок ABLOY® PROTEC2 SWP, адже в сенсі надійності фінська продукція безпеки ABLOY® вже понад 100 років практично не має аналогів, надзвичайно ефективно працюючи у будь-яких умовах.

ABLOY® PROTEC2 SWP  – високонадійний всепогодний механічний навісний замок, спеціально розроблений для використання в місцях, де замки повинні протистояти екстремальним погодним умовам або високому рівню забруднення, де традиційні способи замикання швидко виходять з ладу чи створюють проблеми при замиканні і відмиканні замкового пристрою.

Головними механічними перевагами ABLOY® PROTEC2 SWP є інноваційні технології і функції, захищені патентом до 2031 року. Унікальний дисковий механізм, обладнаний системами проти зношування та блокування дисків, наявність  функції диск-контролеру з інтерактивним елементом у ключі, відсутність пінів та пружин, що зношуються, забезпечують виняткову стійкість до бруду та заморожування. За рівнем захисту існує три модифікації цих замків, причому менш захищений замок, за необхідності, може бути модернізований в більш захищений.

За необхідності базовий рівень ABLOY® PROTEC2 SWP (ущільнюючі кільця отворів дужки замка) доповнюється всепогодним герметичним захистом циліндру і отвору під ключ, а також перетворюється в електромеханічний циліндр завдяки технології CLIQ®, яка дозволяє користувачам створити Майстер-Систему, контролювати права доступу через Інтернет та деактивувати загублені ключі без перебирання циліндрів. При цьому, і циліндри, і ключі здійснюють запис журналу подій.

Зазначимо, що запропонований навісний замок дуже сподобався нашому новому клієнту, який відразу прийняв рішення його придбати, особливо відзначивши його надійність та високі характеристики безпеки.

Отже, якщо ви також шукаєте максимальну надійність, та довговічність ABLOY® PROTEC2 SWP – це і Ваш вибір!

Звертайтесь в “ЛоксМайстер -Київ-Центр” на вул. Гоголівська, 48 і ми допоможемо Вам обрати якісний навісний замок, щоб зима минула без неприємних сюрпризів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *