«ЛоксМайстер Київ-Центр рекомендує: перевір дотягувач дверей!

Хоча жовтень все ще продовжує радувати нас по-справжньому теплими та сонячними днями, саме зараз найбільш зручний час перевірити ефективність роботи вашого дотягувача дверей. Адже зимні холоди не змусять себе довго чекати. Проте за наявності справного дотягувача ані ваші відвідувачі, ані колеги по роботі цього не відчують. Вхідні двері будуть надійно та швидко зачинені за допомогою цього нескладного, проте надзвичайно важливого пристрою.

Ось і черговий клієнт нашого магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, представник одного з готельних комплексів м. Києва, звернувся до наших фахівців з проханням замінити дотягувач на дверях готелю на сучасний та якісний пристрій. Після інтенсивного використання старий вийшов з ладу та потребував негайної заміни.

Наші фахівці після ознайомлення з об’єктом та огляду поламаного дотягувача запропонували, через високу частоту використання дверей, встановити високоякісний японський дотягувач RYOBI D-1554 UNIV.

Дотягувачі RYOBI D-1554 UNIV призначені як для внутрішніх, так і зовнішніх дверей та здатні ефективно працювати в широкому діапазоні температур від -20°С до +45°С, що відповідає середньому температурному режиму України. Відрізняються вони й своєю надійністю, яка обумовлена ресурсом у 1 000 000 циклів.

Важливо і те, що дотягувачі RYOBI D-1554 UNIV характеризуються оптимальним співвідношенням «ціна/якість».

Тому після узгодження з клієнтом наші фахівці швидко та якісно встановили даний дотягувач, а клієнт подякував нашим фахівцям, відзначивши чудові характеристики, якість та надійність дотягувача RYOBI, його стильний дизайн та оперативність роботи майстрів «ЛоксМайстер Київ-Центр».

Отже, готуватися до зими варто вже зараз! Тож перевірте свій дотягувач. За потреби встановити, замінити, налаштувати або відремонтувати дотягувач дверей – звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Ми не лише виконуємо усі необхідні роботи у найкоротші строки, а й надаємо усі необхідні консультації, щоб ваше обладнання працювало дійсно безвідмовно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *