«ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендує: справний дотягувач – це не лише теплий офіс, а й здорові співробітники!

Нова хвиля захворюваності на коронавірус, прохолодна осіння погода, що сприяє збільшенню захворюваності а також невпинне наближення ще більших холодів – важливі фактори, які суттєво впливають на роботу підприємств та організацій. В цих умовах вкрай важливо зберігати тепло у приміщенні, адже здорові співробітники – найбільша цінність будь-якої компанії. А якщо офіс часто відвідують клієнти, то наявність ефективного дотягувала дверей – річ життєво важлива.

Тож коли до нас нещодавно звернулися співробітники однієї з київських компаній, що займається монтажем систем водопостачання та каналізації із проханням перевірити справність дверного дотягувала, фахівці “ЛоксМайстер Київ-Центр” на вул. Гоголівська, 48 із розумінням та належною уважністю віднеслись до такого прохання.

Оперативно оглянувши дотягувач клієнта ми з’ясували, що через багаторічну інтенсивну експлуатацію він потребував заміни. Тож після консультацій та порад наших фахівців, з огляду на відносно незначну вагу дверей, клієнт обрав накладний дотягувач RYOBI® D-1200P(U) BC UNIV срібного кольору.

Як відзначають фахівці “ЛоксМайстер Київ-Центр”, японська корпорація RYOBI®, продукція якої широко представлена в нашому магазині, є світовим лідером у виробництві дверних дотягувачів. Дотягувачі RYOBI® – це найкраще рішення для дверей – як корпоративних, так і приватних об’єктів. Високоточні механічні компоненти, що використовуються при виробництві, та досконалі технології лиття забезпечують неперевершену надійність і тривалий термін експлуатації. Дотягувачі RYOBI® – найкраще втілення легендарної японської якості, ергономічності і промислового дизайну.

Чому ми рекомендуємо дотягувачі RYOBI®:
• Надійність і довіра клієнтів з усього світу;
• Досконалий дизайн для будь-якого інтер’єру;
• Постійне вдосконалення продукції;
• Неперевершена японська якість.

Попри свою бюджетність, цей якісний японський дотягувач для внутрішніх та легких зовнішніх дверей має ресурс експлуатації 500 тис. циклів, має регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення та ефективно працює в широкому температурному діапазоні від -20 до +45 градусів, що актуально для України.

Тож після усіх необхідних погоджень з клієнтом даний дотягувач було швидко і якісно встановлено фахівцями нашого локсмайстер-центру. А клієнт, в свою чергу, зазначив, що після встановлення нового дотягувача в офісі стало не лише тепліше, а й тихіше, адже двері дійсно надійно закриті, що наразі сприятливо позначилося на психологічному кліматі в колективі.

Фахівці “ЛоксМайстер Київ-Центр” гарантують високу якість, надійність і оригінальність продукції RYOBI® і готові в повному обсязі забезпечити гарантійне і необхідне сервісне обслуговування, щоб в будь-якому офісі та будинку усім було тепло, затишно, комфортно і безпечно працювати та жити навіть в сьогоднішніх відверто непростих умовах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *