«ЛоксМайстер Київ-Центр» вдосконалює захист з допомогою фурнітури ROSTEX® RX4 EXCLUSIVE!

Правильно обрати надійну продукцію безпеки – вибір не з простих. Адже виробників на ринку дуже і дуже багато. Проте компаній, дійсно вартих довіри, що протягом багатьох незмінно підтверджують свій високий клас – не так вже й багато. Чеська компанія ROSTEX, знана в світі своєю продукцією безпеки – одна з них.

Ми рекомедуємо ROSTEX:
– Унікальні конструктивні рішення захисту від зламу
– Високоякісні матеріали та зносостійке покриття
– Варіації дизайну на будь-який смак
– Майже вікова успішна історія розвитку підприємства.

Тож коли до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 звернувся клієнт з проханням захистити вхідні двері від різноманітних методів злому, висновок наших фахівців після ознайомлення з наявним захистом дверей клієнта був однозначний. Ми запропонували придбати й встановити високоякісну натискну захисну фурнітуру ROSTEX® RX4 EXCLUSIVE, яка вже протягом багатьох років доводить свою ефективність у питаннях захисту від зловмисників.

ROSTEX® RX4 EXCLUSIVE – захисна фурнітура для вхідних металевих, дерев’яних і профільних дверей. Верхня вісь для кріплення фурнітури ROSTEX® RX4 EXCLUSIVE (цапфа) рухома, завдяки чому регулюється відстань між ручкою і верхнім кріпленням у межах 10 мм (68-78 мм). Таким чином, цю захисну фурнітуру можна ставити і на замки з подовженим корпусом. Фурнітура ROSTEX® RX4 EXCLUSIVE виготовлена з нержавіючої сталі в обробці хром, має загартований протектор циліндра із захистом від висвердлювання, відповідає 3-му класу безпеки, сертифікату EN 1906.

Таким чином, наш клієнт отримав красиве, функціональне і найголовніше – ефективне рішення для вхідних дверей, яке після погодження було швидко та якісно змонтоване.

Отже, якщо ви шукаєте не лише ефективну безпеку, а й сучасний стиль і європейську якість, завітайте в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Наші фахівці підберуть для вас найкраще рішення з безпеки, яке дійсно дозволить вам почуватися впевненим у безпеці власного майна.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» не лише здійснює продаж, а й надає повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п. Ми працюємо, щоб ваша безпека була не лише ефективною, а й красивою та сучасною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *