«ЛоксМайстер Київ-Центр» встановлює спеціальні замки!

Замки, які у більшості людей асоціюються насамперед з дверима у приміщеннях, насправді мають набагато ширшу сферу застосування. Зокрема, шафи для зберігання паперів, шафи для розміщення електричного обладнання, пульти керування, платіжні термінали, ігрові автомати та автомати з різноманітною продукцією, меблі, шафи у виробничих та офісних приміщеннях, депозитарії тощо також мають дверцята, які потребують належного захисту та контролю. Саме для таких цілей використовують спеціальні замки для обладнання або САМ-локи.

Як відзначають фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр», замки для обладнання, як і звичайні замки, насамперед, повинні забезпечувати схоронність майна, що охороняється, отже, бути надійними, а також мати естетичний вигляд, аби не порушувати вигляд шухляд чи дверцят, у які вони встановлені.

В асортименті нашого магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, представлено широкий асортимент даної продукції провідних світових виробників: на базі дискових систем – ABLOY (Фінляндія) і пінових систем виробництва MUL-T-LOCK (Ізраїль). Всі САМ-локи, представлені в «ЛоксМайстер Київ-Центр», мають найвищу якість, зручні в експлуатації та служать довго.

А правильно підібрати і встановити такі замки вам допоможуть кваліфіковані спеціалісти–локсмайстри нашого магазину, які мають значний досвід у вирішенні подібних завдань. За необхідності та наявності технічної можливості даної операції, ми перекодуємо ваш САМ-лок, об’єднаємо такі замки в систему «Один Ключ», або «Майстер-Ключ» та зможемо виготовити необхідну кількість додаткових ключів.

До речі, в нашому асортименті також представлені:
– спеціальні замки для додаткового замикання фургонів автомобілів, де перевозяться вантажі (MUL-T-LOCK (Ізраїль), VIRO (Італія));
– замки для замиканння відкидних та підйомно-відкидних воріт гаражів, захисних ролет вітрин, або ролет для захисту вхідних проємів (VIRO (Італія));
– замки для додаткового замикання металопластикових, профільних вікон та дверей (VIRO (Італія));
– замки з магнітним (механічним) способом замикання. (VIRO (Італія)).

Отже, якщо вам потрібен спеціальний замок – сміливо звертайтеся в «ЛоксМайстер Київ-Центр». Наші фахівці окрім консультування та безпосереднього продажу продукції безпеки, завжди готові надати повний спектр послуг з монтажу та сервісного обслуговування, ефективно вирішуючи будь які найскладніші задачі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *