«ЛоксМайстер Київ-Центр» встановлює високоякісні двері та замки!

Зробити правильний вибір і не пожалкувати – це справжнє мистецтво. Особливо, якщо мова йде про таку делікатну тему, як продукція безпеки. Адже, попри наявність значної кількості продавців та постачальників, професіоналів, яким можна насправді довірити свою безпеку, на ринку небагато.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, що працює у Києві вже багато років, завдяки накопиченому досвіду, високоякісній продукції провідних світових виробників та вмінню у найкоротші строки вирішувати найскладніші завдання по праву заслужив репутацію одного з визнаних лідерів на ринку продукції безпеки. Саме тому кількість наших клієнтів постійно зростає.

Ось і черговий наш клієнт звернувся до нашого локсмайстер-центру за рекомендацією покупців, що вже є нашими клієнтами, з проблемою покращення рівня безпеки власної квартири.

Після всебічних консультацій та ознайомлення з засобами безпеки безпосередньо на об’єкті, наші фахівці запропонували замінити вхідні двері у клієнта, замінивши їх якісними дверима провідного українського виробника дверей – компанії «Сталь-М», укомплектувавши їх перевіреною високоякісною продукцією кращих світових виробників, а саме: основний замок 4-направленого замикання MUL-T-LOCK® M267, захисна фурнітура ROSTEX® SOLID-PRO + (Чехія) та наднадійний замковий циліндр ABLOY® Protec2 (Фінляндія).

Також, за проханням клієнта, двері декорували ізраїльською ПВХ-плівкою Vinorit®. Реалізоване комплексне рішення, таким чином, не лише гарантує зразкову безпеку, а й завдяки вишуканому стилю, має чудовий вигляд!

Компанія «Сталь-М» є провідним українським виробником металевих дверей. Її , продукція відповідає усім встановленим стандартам якості, надійно та безвідмовно працює та ефективно захищає від несанкціонованого проникнення будь-які приміщення.

Чому ми рекомендуємо високоякісні двері «Сталь-М»:
– Належний рівень теплоізоляції та захисту від шуму;
– Стійкість до зламу;
– Відмінні антикорозійні властивості, що забезпечуються спеціальним захисним покриттям;
– Стійкість до перепадів температури, високої вологості, атмосферних опадів;
– Безпечність та легкість у користуванні;
– Міцність і довготривалий термін експлуатації;
– Оптимальне співвідношення ціни та якості.

Отже, після погодження з клієнтом, зазначена продукція безпеки була оперативно та якісно встановлена, а наш новий клієнт подякував нашим фахівцям зазначивши, що «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 дійсно встановлює найякісніші двері та замки, чим неабияки порадував наших монтажників, які, у разі потреби завжди готові допомогти, здійснюючи сервісне обслуговування, ремонт та подальше удосконалення придбаної продукції безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *