«ЛоксМайстер Київ-Центр» виготовляє дублікати авто ключів швидко та якісно!

Отримати подарунок – завжди приємно. А отримати в подарунок автомобіль – тим більше.

І, мабуть, особливо приємно це тоді, коли це ваша перша власна машина, а дарує її – чоловік. Саме така історія мала місце з нашим черговим клієнтом, який придбав у подарунок автомобіль для дружини – невеличкий та спритний міський Hyundai i10 2011 року випуску.

Та, як з’ясувалося згодом, лише з 1 ключем. Тож, не гаючи часу,звернувся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 із проханням виготовити дублікат автомобільного ключа до цього автомобіля.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» – провідний оператор з виготовлення дублікатів автомобільних ключів на правобережжі м. Києва. Наявність спеціального професійного обладнання найвідомішого світового виробника – компанії KEYLINE® (Італія) та бланків ключів дозволяє нашим фахівцям виготовляти дублікати як звичайних автомобільних ключів, так і складних ключів з транспондером у найкоротші строки. При цьому забезпечується не лише найвища якість дублікатів, а й усі норми щодо конфіденційності та безпеки, причому за цілком розумні гроші.

Спеціалізоване обладнання KEYLINE® – це оперативність, професіоналізм та якість у будь-яких питаннях щодо виготовлення ключів найрізноманітніших автомобільних марок будь-якого виду та ступеня складності. За потреби ми також можемо виготовити дублікати з транспондером (мікрочіпом) на базі оригінальних автомобільних бланків, автомобільних ключів з викидним лезом, здійснити ремонт або заміну корпусу зламаного або потертого автомобільного ключа.

Компанія KEYLINE® – всесвітньо відомий італійський виробник високотехнологічного обладнання для професійних локсмайстрів, бланків для виготовлення механічних ключів та автомобільних ключів з транспондером.

Важливо і те, що «ЛоксМайстер Київ-Центр» є членом Української Локсмайстер Федерації – провідного об’єднання спеціалістів – локсмайстрів, що гарантує якість робіт та найвищий рівень конфіденційності та безпеки.

Дякуючи високій професійності та досвіду наших фахівців, а також наявності потрібного бланка новий ключ до Hyundai i10 за замовленням нашого клієнта було виготовлено у його присутності за кілька хвилин, чим він був приємно здивований. А після обов’язкової перевірки ключа в машині на спрацювання в замку запалювання ми відразу передали його задоволеному клієнту.

Замовляйте виготовлення дублікатів автомобільних ключів в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на Гоголівській, 48. Це швидко, якісно, зручно та безпечно! Спробуйте і переконайтесь самі. Ласкаво просимо до нас в локсмайстер-центр!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *