«ЛоксМайстер Київ-Центр» вирішує проблеми сервісу та ремонту дверних замків!

Дверні замки, як і будь-які інші складні технічні пристрої, вимагають не лише обережного та дбайливого ставлення, а й регулярного сервісу та, у виключних випадках – ремонту або заміни.

І хоча ситуації, коли ламається або заклинює замок, трапляються не так вже й часто, проте проблема, як правило, з’являється раптово, і може всерйоз і надовго змінити ваші плани, лишаючи після себе не лише стрес, а й часом значні фінансові втрати.

Тож клієнти, які принаймні одного разу пережили такий невдалий досвід експлуатації дверного замка, чудово розуміють, наскільки важливо:

  • встановити замок, який відповідає всім вимогам якості та безпеки,
  • правильно його експлуатувати, не нехтуючи заходами профілактики поломок,
  • мати в телефоні номер хорошого майстра, який зможе швидко, якісно та професійно продіагностувати та за потреби виконати ремонт дверного замка.

Проблем з замком може бути багато: від простого заклинювання до поломки робочої частини ключа прямо в замковій щілині. Досвід фахівців «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 свідчить, що для уникнення подібних неприємностей, часто достатньо просто дотримуватися наступних правил профілактики:

  • необхідно уважно і акуратно вставляти ключ в свердловину.
  • проводити регулярне очищення,та за потреби, змащування замка.
  • якщо ключ вже застряг в замковій щілині, не слід докладати зайву силу, щоб його дістати: смикати, повертати і т. ін.

Якщо у вас систематично відбуваються дрібні неприємності з механізмом, не варто відмахуватися від них, чекаючи великої поломки. Краще відразу викликати фахівця «ЛоксМайстер Київ-Центр», який виконає ремонт дверного замка або замінить його на новий.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» – саме ті, хто дійсно здатний допомогти вам у критичній ситуації з замками дверей та іншої продукції безпеки. Але щоб не доводити до подібного, краще зверніться до нас заздалегідь, коли ви тільки помітили погіршення у функціонуванні механізму. Тоді, можливо, заміна замка не знадобиться, і усе обійдеться лише ремонтом. Якщо ж врятувати виріб не вдасться, наші фахівці можуть запропонувати вам купити якісний дверний замок і встановити його швидко та професійно, з дтриманням усіх вимог та збереженням гарантій виробника. Наш досвід – ключ до вирішення будь-яких проблем!

Звертайтесь до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 по якісний професійний сервіс та за будь-якою консультацією. Ми завжди раді допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *