«ЛоксМайстер Київ-Центр» забезпечує комплексний захист ваших цінностей!

Захист домашніх цінностей: документів, грошей, прикрас тощо потребує комплексного підходу. Адже їх бажано захистити не лише від можливої крадіжки, а й вогню. В цьому випадку на допомогу приходить надійний та якісний сейф. Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 рекомендують перевіреного десятками років українського виробника сейфів – компанію Паритет-К (ТМ Griffon), продукція якої визнана, в тому числі, на світовому ринку безпеки.

Тому коли до нас звернувся черговий клієнт з проханням порекомендувати якісний та надійний сейф для зберігання домашніх цінностей, ми запропонували саме новинку від Griffon Safes – сертифікований вогнезламостійкий сейф F60CL I.130.ET. призначений для надійного зберігання цінних речей, грошей, важливої документації в домашніх умовах чи офісі.

Серія F60CL I являє собою унікальну лінійку продукції, здатну одночасно захищати цінні речі від зламу (перший клас) і дії вогню (клас LFS 60 P). Корпус і двері сейфа заповнені спеціальним вогнезламостійким бетоном, товщина захисного шару – 72 мм, що забезпечує надійне зберіганню цінностей. Сейф F60CL I.130.ET має вбудовану ригельну систему чотиристоронньої дії, кодовий елекронний сертифікований замок M-LOCKS (Голландія) та дві термострічки BASF (Німеччина), що додатково надає сейфу вогнестійкості. Також, укомплектований двома зйомними полицями та має трейзер (касу). Фальшдно сейфа може бути використано в якості додаткової полиці.

Причому важливо, що спеціалісти «ЛоксМайстер Київ-Центр» забезпечили правильний, з дотриманням усіх нормативів, монтаж даного сейфу. Отже клієнт може бути впевнений, що сейф неможливо буде винести з помешкання разом з його вмістом.

За потреби, «ЛоксМайстер Київ-Центр» допоможе і Вам обрати та встановити сейф. Наші сертифіковані фахівці мають не тільки досвід, а й увесь необхідний інструмент, аби ця непроста процедура була успішною та швидкою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *