«ЛоксМайстер Київ-Центр» захищає речі клієнтів фітнес-центру!

Із послабленням карантинних обмежень та початком роботи фітнес-центрів значно зросла активність клієнтів цього сегменту, які потребують сучасного та ефективного захисту.

Ось і черговий наш клієнт – представник одного з провідних фітнес-центрів м. Києва звернувся до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 із проханням полагодити декілька замків на шафках в роздягальнях, які після тривалого простою почали працювати некоректно.

Тож після консультацій наші фахівці відразу оглянули ці замки та з’ясували, що найкращим виходом із ситуації є заміна даної продукції.

Після ознайомлення з наявним асортиментом замків для шафок наші нові клієнти обрали нову розробку від компанії TESA – електронний картковий замок FURNITURE LOCK MIFARE.

Автономний електронний картковий замок FURNITURE LOCK MIFARE від компанії TESA (Іспанія) призначений для обладнання шаф для зберігання речей (басейни, фітнес центри, навчальні заклади тощо) та інших меблів. Відрізняється компактними розмірами та відсутністю будь яких зовнішніх частин – для встановлення не потребує наскрізних отворів в дверях меблів.

Компанія TESA – світовий лідер в розробці, виробництві та супроводженні електронних карткових замків для систем контролю доступу об’єктів комерційної нерухомості та готелів.

Замок TESA FURNITURE LOCK може функціонувати в двох режимах:

Фіксований користувач (Fixed mode): карта користувача “жорстко” прив’язана до замка – кожен користувач має свою власну шафу;

Вільний користувач (Free mode): карта може закрити будь-яку вільну шафу (при цьому при замиканні замка карта блокується від можливості закрити іншу шафу).

Отже, дані замки була швидко та успішно встановлені, а наші нові клієнти подякували фахівцям «ЛоксМайстер Київ-Центр» за бездоганно виконану роботу, особливо відзначивши їх високий професіоналізм оперативність та уважність до деталей.

В разі необхідності ми завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо, щоб уся придбана в нас продукція безпеки бездоганно працювала багато років, радуючи вас найвищим рівнем захисту та сучасним дизайном!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *