«ЛоксМайстер Київ-Центр» захистить ваш комерційний фургон від пограбування!

Комерційний автотранспорт теж потребує надійного захисту. Особливо це стосується комерційних фургонів, що мають двері, які в силу специфіки щоденної роботи водіїв або експедиторів доводиться постійно відкривати та закривати.

Зазвичай замки замикання фургонів автомобілів, де перевозяться вантажі, доволі слабко захищені, тому питання додаткового захисту фургонів вкрай актуальні.
Адже водії, що часто виконують і функції експедиторів, змушені лишати авто просто на вулиці, коли необхідно владнати формальності з оформлення документів, здійснити пошук людей, відповідальних за прийом товару та інше. Весь цей час вантажі знаходяться всередині автофургонів, які безпосередньо стоять на вулиці під захистом в кращому випадку стандартного замка, який більш-менш спритний зловмисник може легко зламати. Тим часом вартість вантажів може в кілька разів може перевищувати вартість автотранспорту. Отже, вантаж треба надійно захистити.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська 48 завжди готові прийти на допомогу у питаннях надійного захисту та встановити додаткові замки, обладнавши двері вантажних відсіків комерційних авто додатковими замками для замикання розпашних задніх дверей і розсувних бокових дверей вантажних відсіків комерційних автомобілів.

В нашому локсмайстер-центрі представлені такі замки панцерного типу торгівельних марок MUL-T-LOCK (Ізраїль) і VIRO (Італія), а також магнітні замки DISEC (Італія). Перші два типи замків мають міцний корпус з нержавіючої сталі або спеціального міцного алюмінієвого сплаву, який використовується в авіакосмічній галузі. Їх корпуси мають запатентовану заокруглену форму, яка запобігає його захвату з метою відламування. Ці замки приводяться в дію за допомогою циліндрових механізмів.

Замки італійської компанії DISEC, відомої своїми розробками в частині магнітних ключів, відрізняються тим, що в них застосовується магнітний (механічний) спосіб замикання. Він оснований на роботі восьми неодимових магнітів з різними полюсами, що виключає можливість підбору і несанкціонованого відмикання замка, а також надає стійкості до несприятливих погодних умов і корозії.

Незалежно від того, який замок Ви оберете, його встановлення варто довірити фахівцям нашого локсмайстер-центру, оскільки встановлення таких замків потребує не тільки відповідних навичок, а й досвіду та необхідного інструменту. Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська 48 – справжні професіонали, що займаються встановленням продукції безпеки не один десяток років, тому нам дійсно можна довіряти. Причому ми не лише здійснюємо монтаж, а й за потреби, зможемо надати комплекс послуг з сервісного обслуговування придбаної продукції безпеки. І, звісно, усі необхідні гарантії, оскільки ми є офіційним сертифікованим продавцем даної продукції безпеки. Отже, ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *