ЛОКСМАЙСТЕР – МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ З МОНТАЖЕМ

На разі усе частіше ми отримуємо випадки, коли замовники купуючи досить складний продукт, хочуть заощадити на вартості робіт з монтажу та налаштування, намагаються самостійно це зробити або доручити не зовсім кваліфікованим робітникам.

Такий випадок відбувся на цьому тижні. До нашого магазину звернулися представники одного з підприємств з метою встановити дотягувач на вхідні двері. Наші фахівці, виходячи з габаритів та конструктивними особливостями дверей, підібрали оптимальну модель дотягувача RYOBI (Японія), який буде ефективно та коректно буде зачиняти.  Також замовнику було запропоновано послугу встановлення дотягувача нашим майстром. Але клієнти відхилили пропозицію, нарікаючи на те що здатні самостійно впоратись з монтажем.

Через деякий час ці замовники знову звернулися до нас, нарікаючи на те що куплений дотягувач працює не так як треба – двері погано зачиняються, а після самостійного налаштування обладнання – почали плескати.

Була думка що клієнти не вірно налаштували дотягувач і причина некоректної його роботи у цьому. Але наш майстер на місці виявив, що дотягувач не допрацьовує своє тому що… зовсім неправильно встановлений. Довелося вже нашому фахівцеві взятися до роботи , перевстановити та налаштувати обладнання, а відповідно – відновити можливості дотягувача.

До чого це ми ведемо… Якщо ви впевнені в тому, що зможете самостійно щось встановити, то наразі обов’язково дотримуйтесь інструкції по установці. Наприклад з дотягувачами RYOBI вона йде в комплекті і навіть з шаблоном по установці. Обов’язково перед монтажем та налаштуванням ознайомтесь з нею.

А ще краще – довіряйте встановлення тільки досвідченим фахівцям і позбавте себе від непотрібних клопотів, адже поломка дверного обладнання через брак досвіду буде коштувати значно дорожче, ніж вартість роботи майстра.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі» завжди намагаються надати вам професійну допомогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *