ЛоксМайстер на Печерську подовжить життя Вашого циліндра

У сервісний центр магазину ЛоксМайстер на Печерську звернувся клієнт із проханням провести ремонт циліндра Mul-T-Lock MT5+. Була скарга на його погану роботу. Звісно, для наших майстрів це не складне завдання, то ж ми приступили до роботи.

 

Як видно із маркування на корпусі циліндра, зроблено його 10 років тому. Весь цей час він відпрацював без будь-якого сервісу.

Отже, перш за все ми розібрали циліндра.

За ці роки в ньому скопився бруд, продукти зносу (тобто стружка чи пил із матеріалу циліндра) так як деталі циліндра постійно зазнають тертя між собою. Всі деталі почистили і вимили в спеціальному розчині.  Провели дефектовку частин. Змінили зношені деталі.

Зазначимо, що вартість не гарантійного ремонту циліндра в рази менша вартості нового циліндра.

 

Також клієнту був потрібен додатковий ключ. Його з легкістю було виготовлено на нашому незмінному помічнику – верстаті Ninja Vortex.

Додатковий ключ зроблено. Все чисте, вимите, і готове до збирання. Відбраковані деталі замінені.

 

Циліндр відремонтований, чистий і змащений. Готовий працювати далі.

Після ремонту циліндр слугуватиме роками. На нашу роботу надається гарантія.

 

Для можливості ремонту циліндра такого класу майстер повинен мати відповідну кваліфікацію і досконало знати будову циліндра. Циліндр Mul-T-Lock MT5+ дуже складний конструктивно! Та наші майстри готові до робіт такого рівня.

 

То ж, якщо Вам потрібно провести сервісне обслуговування, ремонт, перекодування циліндрів, виготовити додаткові ключі – Mul-T-lock, Abloy, Keso – звертайтеся у ЛоксМайстер на Печерську!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *