Локсмайстри радять вибирати циліндровий замок замість сувальдного.

Основним  критерієм при виборі замка на двері є його можливість забезпечити безпеку вашого майна та обмежити доступ у приміщення небажаних осіб, зловмисників.
Якщо вести мову про механічні замки, то сьогодні існують два основних типи: замки циліндрові та замки сувальдні.

Ми радимо вибирати і встановлювати на двері циліндрові замки.
Оскільки циліндрові механізми мають набагато вищій рівень секретності, а, отже, забезпечують найвищій рівень захисту від спроб, так званого маніпуляційного відкривання (іншими словами, за допомогою відмичок).
Плюс циліндри мають різні конструкції і, відповідно підходи до їх відкривання є різними, а це потребує різного інструменту і додаткової кваліфікації зловмисника.

Захист від вандальних атак циліндрам забезпечують спеціальні броненакладки (дефендер, броня), які повністю закривають виступаючу частину циліндра (секрета, лічинки). Деякі види броненакладок від ведучих виробників, таких, як наприклад, DISEC (Італія) мають можливість не тільки захищати циліндр замка від вандальних атак, а й повністю закривають ключовий отвір.
Таке рішення не тільки запобігає вандальним атакам на циліндр, а й унеможливлює спроби відмикання циліндрів методом маніпулювання (відмичками).
А також відбиває бажання здійснювати хуліганські дії шляхом засмічування ключових отворів циліндрів іншородними предметами: сірники, шматки проволоки, тощо.

Отже, встановлюючи циліндровий замок ви отримуєте наступні вигоди:

 1. Високу безпеку вашого майна і контроль за пересуванням у ваших приміщеннях.
  Але, варто не забувати про те, що мова йде тільки про якісні циліндри, які захищені броненакладками.
 2. Високий рівень сервісу.
  При втраті/викраденні ключа, ви матимете змогу змінити комбінацію вашого циліндру завдяки зміні його кодових складових і отримати новий комплект ключів, за допомогою яких ви зможете відчиняти ваші двері. При цьому, старі ключі вже не будуть працювати.
 3. Отримувати контроль над приміщеннями.
  Якщо ви маєте декілька дверей (приватний будинок, або офіс/склад), ви зможете об’єднати всі ваші замки в загальну систему Майстер-Ключ. Таким чином, щоби кожен окремий ключ відмикав тільки ті двері, які йому дозволено відкривати. А ключ власник мав змогу відімкнути будь-яке приміщення.
  А встановивши в деякі замки циліндри CLIQ, ви зможете ще й надавати/відміняти доступ до певних приміщень, які потребують особливого контролю. Створюючи, тим самим, певні «острівці» підвищеної безпеки в середині вашої будівлі. З циліндрами, що працюють в системі CLIQ ви також зможете отримувати повний аудит подій і бачити хто і коли відмикав, або намагався відімкнути дане приміщення.

Таким чином, встановлення циліндрових замків надасть вам можливості не просто стати власником технічно досконалого виробу, а й забезпечить безпеку і зручність в користуванні.
Проте, пам’ятайте, що придбати циліндри класу High Security, а також циліндри, які ще на додаток до механічного кодування, мають можливості програмування на електронному рівні, можливо тільки в авторизованих точках продажу, якими і є мережа магазинів з монтажем «ЛоксМайстер».
В наших магазинах ви зможете не тільки придбати якісну продукцію від світових виробників, а й отримати кваліфіковану консультацію та, за необхідності, замовити послуги майстра-інсталятора з виїздом до місця розташування вашої нерухомості.
Чекаємо вас в найближчому до вас магазині мережі «ЛоксМайстер»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *