Локсмайстри радять використовувати мото- та велозамки.

Сьогодні пересічні громадяни все більше використовують велосипеди в якості засобу пересування. Така ситуація спричинена декількома факторами: це і минулі локдауни (коли громадський транспорт не перевозив пасажирів), і удорожчання палива на заправках, і щільний міський трафік, та й загальноєвропейське прагнення вести здоровий спосіб життя.
На додаток, з початком весни, на вулиці виїхали численні володарі скутерів та мотоциклів.
І, якщо, двоколісні «коні» вирішують проблеми пересування по місту, то відкритим залишається питання безпеки двоколісних засобів пересування під час паркування. Наприклад, якщо ви залишаєте велосипед біля магазину, куди заходите, щоби купити продуктів.

З цією метою Локсмайстри радять використовувати спеціальні замки мото/вело.
Вони забезпечать надійний захист вашого двоколісника від спроб викрадення. В залежності від конструкції такі замки можуть блокувати не тільки колесо і прикріпляти його до металевих стійок велопарковок, чи огорож та парканів, а й одночасно з’єднувати колесо і раму, з подальшим кріпленням транспорту до металевих конструкцій. Це дозволяє вберегти двоколісний транспортний засіб від викрадення шляхом відкручування, наприклад, переднього колеса.

В асортименті мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» існує великий вибір мото/вело замків від відомих в світі виробників, які виконані з якісних матеріалів і здатні протистояти спробам вандального зламу.

Отже, придбавши замок, який забезпечує збереження велосипеда, скутера, мотоцикла під час стоянки ви отримуєте:
– впевненість в тому, що ваш транспорт буде знаходитись на місці, коли ви до нього повернитесь і зможете спокійно здійснювати заплановані вами дії (наприклад, робити покупки);
– якщо ви паркуєте свій транспорт під офісом, на тривалий час, то ви зможете спокійно віддаватись своїм справам, вирішувати поставлені завдання і заробляти гроші;
– ви завжди будете впевнені, що зможете зупинитись будь-де і діяти за своїм планом, не турбуючись про ваш двоколісний транспортний засіб.

Підібрати необхідний вам замок допоможуть менеджери наших магазинів. Для отримання консультацій та подальшого придбання мото/вело замків завітайте до найближчого до вас магазину «ЛоксМайстер».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *