Локсмайстри радять захищати висячі замки посиленими навісами.

З висячими замками ми стикаємось на протязі всього свого життя.
Тому, кожен з нас більш-менш орієнтується в методах їх можливого зламу. Основні атаки відбуваються на дужку замка і на навіси, на яких вони підвішуються. В першому випадку, критичною складовою захисту є матеріал, з якого виготовлені самі дужки.
Якщо ж вести мову про навіси (петлі, вушка), за допомогою яких замок встановлюється на дверях, воротах та хвіртках, то тут треба зауважити, що, в більшості випадків, легше буде зламати/зірвати саме ці навіси.
В зв’язку з цим, ми рекомендуємо застосування замість традиційних «вушок» спеціальних протекторів та захисних клямок. Такі пристрої є посиленими, бо вони виготовляються із загартованої спеціалізованої сталі і одночасно повністю закривають доступ до дужок самого замка і якісно захищають  дужку.
В цей же самий час, ці навіси надійно утримують двері зачиненими, оскільки мають надійні кріплення до полотна дверей.

 

 

Зрозуміло, що такі якісні продукти не коштують дешево. Так, за Безпеку треба платити, а за її відсутність – розплачуватись!

Завітавши до найближчого до вас магазину мережі «ЛоксМайстер», ви отримаєте вичерпну консультацію профільного спеціаліста. Це надасть вам можливість правильно підібрати замки та захисні навіси до них, що забезпечить комплексний захист вашого майна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *