Локсмайстри рекомендують бути в тренді Смарт-замків. Представляємо Електронний контролер DESI Utopic з циліндром.

Це електронний контролер DESI Utopic турецького виробництва, який дозволяє здійснювати всі налаштування, керувати дверима, правами доступу користувачів через мобільний додаток DESI Utopic Smartlock. Він придатний для встановлення на більшість типів врізних замків та дверей та має простий монтаж – не потребує прокладання дротів чи додаткової підготовки дверей та використання спеціальних циліндрів.

 

Контролер DESI Utopic  дозволяє здійснювати всі налаштування, керувати дверима, правами доступу користувачів через мобільний додаток DESI Utopic Smartlock.
Опції відмикання:
– з мобільного додатку DESI Utopic Smartlock,
– за допомогою пульта дистанційного керування DESI,
– за персональним кодом з електронного зчитувача DESI Keypad або за відбитком пальцю з використанням електронного зчитувача DESI   Fingrprint.
Загалом, кількість підключених пристроїв доступу: 39 (сумарно мобільних телефонів,  пультів дистанційного керування, кодових панелей та зчитувачів відбитків пальцю)

Окрім всього, DESI Utopic має свою унікальність.
Це функція (OTP), яка дозволяє власнику оселі, двері якої обладнані контролером DESI Utopic, створювати паролі доступу, обмежені специфічним періодом часу.
Для цього достатньо увійти до додатку DESI Utopic Smartlock, встановити час та дату, створити 8-значний пароль та надіслати його користувачу.
Користувач має змогу використати цей пароль тільки в означений час, після закінчення якого пароль діяти не буде.

Ще одна зручна функція DESI Utopic – це можливість відмикання та замикання зсередини: кнопками на контролері або тумблером контролера.

Отже, купуючи DESI Utopic користувачу отримує:
– максимальну зручність в повсякденному користуванні,
– гнучкість адміністрування і надійний контроль,
– безпеку.

Якщо ви вирішили убезпечити своє житло в поєднанні зі зручністю користування, заходьте в найближчий до вас магазин з монтажем мережі «ЛоксМайстер» і ми підберем DESI Utopic з необхідною вам довжиною циліндру DESI з 5-ю ключами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *