Локсмайстри рекомендують використовувати патентовані ключі.

Ключ, як атрибут повсякденного життя став настільки звичним для всіх людей, що мало хто замислюється над тим, що він (ключ) – це носій кодової інформації, який приводить в дію секретний механізм замка. І саме він відповідає за збереження всього нашого майна.

Провідні світові компанії для досягнення найвищого рівня безпеки постійно вдосконалюють свої розробки, які втілюють у новітніх механізмах замків та ключів.

На сьогоднішній день найвищий ступінь захищеності, стійкості від зчитування кодової комбінації, забезпечують ключі, які входять до категорії ExtraProtectedHighSecurity. Такі ключі зазвичай є патентованими, а значить можуть вироблятись тільки компанією яка має на них патент.
У даній категорії продукції виробниками дотримується сувора політика виготовлення додаткових копій ключів виключно за кодовою карткою, яка є своєрідним паспортом ключа. Дана персональна картка постачається в комплекті із замком і містить зашифровану інформацію про кодову комбінацію ключа.
Виготовлення додаткових копій у даному випадку можливо тільки в спеціалізованих сервісних центрах, авторизованих компаніями-виробниками або їх генеральними дистрибуторами і виключно за наявності кодової картки користувача, та суто із застосуванням оригінальних патентованих заготовок ключів.

В мережі магазинів «ЛоксМайстер» представлені продукти високобезпечного замикання, ключі до яких є патентованими і виготовляються тільки на фірмовому обладнанні.
Це продукція таких відомих компаній:

Таким чином, використовуючи патентовані ключі ви отримуєте наступні переваги:

  1. Ви маєте унікальний ключ, яким є носієм унікальної кодової комбінації і яка записана на кодову картку, власником якої є тільки ви.
  2. Вам не потрібно побоюватись, що з вашого ключа зможуть зробити несанкціоновану копію, оскільки для її виготовлення необхідна кодова картка, яка зберігається у вас.
  3. Ви маєте можливість виготовлення дублікатів своїх ключів в авторизованих сервісних центрах за умови пред’явлення картки власника.
  4. Встановлюючи додаткові замки з патентованими ключами, ви завжди маєте змогу об’єднати їх до систем Майстер-Ключ, або Один Ключ до всіх. Це вирішується, знову ж таки, в авторизованому сервісному центрі з використанням фірмового обладнання та оригінальних частин;
  5. Ви отримуєте повний спектр гарантійного та пост-гарантійного обслуговування;
  6. Ви отримуєте безпеку.

Чекаємо на вас в найближчому магазині мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *