Локсмайстри рекомендують застосувати системи «Майстер-Ключ» в приватних будинках.

Коли мова заходить про системи розмежування доступу «Майстер-Ключ»», то в розумінні приватного споживача виникає думка, що такі системи замовляють великі компанії, готелі та офісні центри.
Проте, з впевненістю можна сказати, що системи «Майстер-Ключ» стають дедалі популярнішими і у приватних осіб, для індивідуальних будинків та котеджей. І немає нічого дивного, оскільки в сучасному будинку число дверей, що закриваються може обчислюватися десятками, хто захоче тягати в’язанку з такою кількістю ключів?

Говорячи коротко, «Майстер-систему» приватного будинку можна описати наступним чином:
У господаря, зрозуміло, доступ скрізь і всюди. У дружини – практично теж саме, за винятком, наприклад, кабінету. Дітям навряд чи потрібен доступ до замка-блокіратора автомобіля або бойлерної.
Для обслуговуючого персоналу потрібен ключ, який відкриє тільки вхідні двері і двері у відповідні приміщення. На ключі можна нанести маркування, щоб їх не переплутати.

Продовжуючи цю тему, ми радимо використовувати для виготовлення систем «Майстер-Ключ» циліндри і ключі від виробників, які мають серйозну репутацію на світовому ринку і мають діючі сервісні центри з обслуговування і монтажу даних систем. А також використовувати для виготовлення систем «Майстер-Ключ» запатентовані ключові платформи.

Використовуючи запатентовані циліндрові «Майстер-системи», ви отримуєте такі переваги:

  1. Користувачі можуть використовувати універсальний ключ для доступу до свого будинку, не побоюючись, що ключ буде скопійований у разі випадкового потрапляння до чужих рук.
    2. Можливість оперативно змінювати довжину (симетрію) циліндрів у випадках, коли відбувається заміна дверей, або замінюється дверна накладка.
    3. Можливість змінювати на об’єкті права доступу користувачам у всій існуючій системі «Майстер-Ключ».
    4. Можливість об’єднати в єдину систему замикання замки, що стоять на дверях і висячі замки, які теж широко використовуються в господарстві.
    5. Можливість додавати в існуючу механічну систему ««Майстер-Ключ»» додаткові електромеханічні циліндри і ключі типу CLIQ® на базі високобезпечних патентованих механічних платформ, таких як: Mul-T-Lock MT5®, Mul-T-Lock Interactive+® та ABLOY Protec2.

А використання системи «Майстер-Ключ» надасть наступні можливості та зручності, а саме:

– у короткі терміни можна здійснити відкривання будь-яких дверей, точок проходу, обладнання чи механізмів;

– чіткий розподіл ключів за кожним конкретним користувачем;

– можливість відмикати не тільки замки дверей, а також замки блокування автомобілів; висячі замки на коморах, гаражі та хвіртках, а також замки, які блокують та унеможливлюють пересування будівельної та присадибної техніки (бетонозмішувачі, газонокосарки, тощо).

Саме ж використання замкових систем «Майстер-Ключ», згодом виявиться досить простими й зрозумілими, ефективним та зручним впродовж усього часу їх тривалої експлуатації.

В кожному магазині нашої мережі «ЛоксМайстер» розташований повноцінний сервісний локсмайстер-центр, обладнаний сучасним обладнанням, з використанням оригінальних частин для збирання/перекодування систем «Майстер-Ключ» від заводів-виробників.

Якщо вас зацікавила дана інформація і ви бажаєте отримати первинну консультацію щодо системи «Майстер-Ключ», звертайтесь до найближчого до вас магазину мережі «ЛоксМайстер».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *