ЛоксМайстер Академмістечко завершив монтаж та введення в експлуатацію протипожежних дверей

Фахівці столичного магазину ЛоксМайстер Академмістечко здійснили монтаж та уведення в експлуатацію чотирьох протипожежних дверей на складі фармацевтичного виробництва Фарма Старт. Підприємство Фарма Старт спроектоване та побудоване згідно з європейськими стандартами GMP. Дверні пройми обладнали одно- та двостулковими дверима українського виробництва з межею вогнестійкості ІЕ30.
Роботи виконали у відповідності до ліцензійних умов провадження господарської діяльності з проектування, монтажу, технічного обслуговування засобів протипожежного захисту. Відповідно до вимог чинного законодавства, встановлена продукція відповідає вимогам діючих протипожежних норм. Проектна документація успішно пройшла обов’язкову експертизу щодо пожежної безпеки в органах державного пожежного нагляду.
Особливістю ЛоксМайстер є те, що мережа магазинів не лише здійснює продаж продукції, але і забезпечує її монтаж, сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Впевненість у результаті та орієнтованість на професійний підхід до роботи фахівців з безпеки мережі магазинів ЛоксМайстер допомагає реалізовувати запити будь-якої складності.
 
противопожарные двери

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *