«ЛоксМайстер Дніпро» вперше встановив систему закриття протипожежних дверей!

Звичайно, хочеться, щоб кожна людина, досягаючи похилого віку, спирався на підтримку люблячих дітей і онуків. Однак життя часом вносить свої корективи, і з різних причин ці люди опиняються в геріатричних пансіонатах, або інакше кажучи, будинках для людей похилого віку, де їм вже залишається просто доживати свої дні. 

Втім, не треба бути чарівниками, щоб творити дива. І неважливо, допоможете Ви будинку для людей похилого віку або людині, яка живе поруч з Вами в одному будинку, або ж зробите життя своїх батьків щасливішим – цінний сам крок. Адже людям похилого віку дуже важливо відчувати захищеність.
 
Дотримуючись цього принципу, мережа магазинів «ЛоксМайстер» робить усе можливе, аби полегшити життя людям похилого віку, завдяки сучасному високотехнологічному устаткуванню безпеки підвищуючи якість життя.
 
Ось і нещодавно в магазин «ЛоксМайстер Дніпро» – провідний локсмайстер-центр м Дніпро звернувся представник геріатричного пансіонату з проханням встановити на двері у відділення електромагнітний фіксатор дверей, пов’язаний з протипожежним датчиком.
 
Двері у відділення – протипожежні, тому в звичайних умовах вони мають бути завжди відкриті, забезпечуючи доступ пацієнтам і персоналу, пересування візків і колясок. А коли спрацьовує датчик, електромагніт відпускає двері і вони під дією дотягувача закриваються, не даючи диму і вогню поширитися далі. Тим самим забезпечується безпека пацієнтам пансіонату у разі пожежі.
 
Після відвідин фахівцями магазину «ЛоксМайстер Дніпро» геріатричного пансіонату, було прийнято рішення встановити наступний набір засобів безпеки: електромагнітний фіксатор дверей YLI® YD-606, дотягувач RYOBI® D-3550 BC/DA UNIV білого кольору, кнопка виходу YLI® ABK-802, а також протипожежний датчик і блок живлення.
 
 
 
Таким чином, фахівцям «ЛоксМайстер Дніпро» вдалося реалізувати систему закриття протипожежних дверей, забезпечуючи тим самим безпеку і пацієнтів, і персоналу установи!
 
YLI Electronic – провідний китайський виробник електронних замків з 12-річним досвідом роботи. Продукція від YLI® має сучасний і приємний дизайн, вироби безпечні, довговічні і відповідають міжнародним стандартам. Вироби від YLI пройшли сертифікацію в Європейському Союзі. Бренд YLI® успішно продається більш ніж у 50 країнах світу – в Європі, Африці, Південній Америці і на Близькому Сході. Компанія YLI прагне надати найкращі продукти і послуги за найбільш конкурентоспроможною ціною і найкращим сервісним обслуговуванням.
   
 
Міжнародна корпорація RYOBI (Японія) – світовий лідер в різних галузях високоточного алюмінієвого лиття під високим тиском. Інноваційні технології дозволили компанії стати провідним світовим виробником дверних дотягувачів. За технічними характеристиками і дизайном дотягувачі RYOBI® є найкращим рішенням для дверей – як корпоративних, так і приватних об’єктів. Дотягувачі RYOBI® надійні і розраховані на тривалий термін експлуатації. Дотягувачі RYOBI® – найкраще втілення якості, ергономічності і промислового дизайну.
  
Вся система була успішно змонтована, налаштована і перевірена фахівцями «ЛоксМайстер Дніпро». Тепер геріатричний пансіонат м. Дніпро обладнаний висококласною системою закриття протипожежних дверей, яка в разі небезпеки не дасть їх заблокувати, забезпечуючи тим самим належний захист для пацієнтів закладу.
 
 
А кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» в разі необхідності завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *