Локсмайстер забезпечив СКД для Львівської пивоварні

Фахівці Локсмайстер забезпечили рішення з контролю доступу для Львівської пивоварні, заснованої більш ніж три століття тому. Нині власником підприємства є Carlsberg – найбільша в Північній і Східній Європі та четверта в світі пивоварна група. Входячи до числа світових лідерів, компанія піклується про високий рівень якості всіх виробничих процесів, у яких забезпечення системи безпеки відіграє важливу роль.
 
Коли виникла необхідність виготовити майстер-систему для Львівської пивоварні, представники заводу звернулись до Локсмайстер. «Замовили циліндри MUL-T-LOCK (мультилок), раніше працювали з цією продукцією, тому знову її обрали, – розповів менеджер з постачання Дмитро Хоботня. – Вироби перекодували і об’єднали у систему «Один-ключ». Це зручно». Для виготовлення майстер-системи обрали замкові циліндри MUL-T-LOCK Classic (мультилок класік) – одну з найбільш затребуваних в Украіні платформ для виготовлення майстер-системи.
 
MUL-T-LOCK Classic (мультилок класік) дає змогу розробляти складні та великі серійні системи і водночас забезпечує високий рівень безпеки приміщення. Завдяки можливості виготовлення дублікатів виключно за персональною кодовою карткою, зробити несанкціоновану копію ключа до MUL-T-LOCK Classic (мультилок класік) не можливо.
 
 
На встановленні майстер-системи співпраця не завершилася – представники Львівської пивоварні вже замовили у Локсмайстер додаткові ключі й придбали сейф.
 
Ми вдячні підприємству за довіру нашим фахівцям найважливішого – безпеки, і від себе гарантуємо максимум якості на кожному з етапів співробітництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *