«ЛоксМайстер» запрошує гостей форуму BuildTech 2014 відвідати наш стенд

З 30 жовтня по 2 листопада у виставковому комплексі Одеського порту пройде 14-й Міжнародний архітектурно-будівельний форум BuildTech 2014, у рамках даного комплексного заходу одночасно відбудуться: виставка будівельних технологій та інженерних систем, виставка «Камінь в будівництві та архітектурі» та виставка конкурс концептуальної архітектури і концептуального дизайну.
 
Форум BuildTech 2014 традиційно збере на своїх майданчиках представників провідних компаній будівельної галузі України та з закордону, які продемонструють свої досягнення та новітні розробки. Відвідини даного заходу – чудова можливість ознайомитись з новими технологіями в будівництві, будівельних матеріалах, обробці та комплектуючих.
 
Мережа магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» запрошує гостей форуму відвідати наш стенд. Що ми покажемо? Перш за все фахівці наших магазинів демонструватимуть широкий спектр продукції безпеки, починаючи від циліндрів від провідних замкових брендів світу та закінчуючи готовими виробами, як наприклад, ізраїльські вхідні двері RB DOORS®, які справедливо заслужили лідируючу позицію на українському ринку дверей безпеки.
 
Лише на нашому стенді ви зможете ознайомитись з інноваційною технологією CLIQ® (Клік), що у рази підвищить рівень безпеки на будь-якому об’єкті: корпоративному чи приватному. Наші спеціалісти з радістю продемонструють переваги технології та пояснять, як це працює! Не проґавте свій шанс!
 
 
У розділі механічного та електромеханічного замикання буде представлена низка вже добре відомих нашим клієнтам брендів, надійність продуктів яких широко визнана фахівцями у світі. Це широкий спектр замків та циліндрів MUL-T-LOCK® (Мультилок), ABLOY® (Аблой), KABA® (Каба), K’NOCK N’LOCK™ (Нокнлок) та дверні дотягувачі RYOBI®. Окремої уваги заслуговує система контролю та моніторингу ключів KeyWatcher® від американської компанії MORSE WATCHMANS.
 
Серед продукції напряму «Декор та Дизайн» ми демонструватимемо вже добре знану, як клієнтами, так і виробниками – ПВХ-плівку VINORIT® та новинку для українського ринку, справжню сенсацію – декоративний сланцевий шпон SlateStone®!
Схема розташування стенду Локсмайстер на виставці
(для збільшення схеми натисніть на неї)
 
Приходьте, щоб побачити усе це на власні очі. Ми чекаємо на Вас з 30 жовтня по 2 листопада!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *