Локсмайстрів у Чернівцях знайти легко

Локсмайстер розширює територію своєї присутності і намагається робити максимум, для зручності наших клієнтів. Для того щоб знайти наші магазини безпеки було легко днями завершився монтаж інформаційних покажчиків для міста Чернівці. Буковинці зможуть проїхати до магазину скориставшись інформацією з покажчиків з вулиці Головної, поворот на Лукяна Кобилиці, на площі Соборній, а також поворот з вулиці Гулака Артемовського.
 
Дані знаки стануть вказівником на шлях безпеки вашого майна.
 
У магазині ЛоксМайстер Буковина вас завжди чекають кращі фахівці з безпеки, які зможуть професійно підібрати необхідну продукцію, побачити «слабкі місця» в комплексному захисті вашого майна. Підібрати будь-які товари на ваш смак і гаманець – будь це вхідні двері, замки, дверна фурнітура, або сейфи.
 

 
Якщо вам потрібен професійний локсмайстер, для того щоб встановити або відрегулювати замок, ручку на дверях, циліндра, або навіть вхідні двері в мережі магазинів ЛоксМайстер працюють штатні майстри, що надають дані послуги ,та гарантію на свої послуги.
 
Також для вашої зручності працює сервісний центр по перекодуванню циліндрів, ремонту замків. Якщо вам необхідно виготовити ключі будь-якої складності, в тому числі й автомобільні – приходьте за адресою вул. Шевченка 52 у м Чернівці. Чекаємо вас!
 
Нагадуємо, що раніше аналогічні інформаційні знаки були встановлені у Києві та Донецьку, Одесі, Львові.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *