«ЛоксМастер Київ-Центр» радить: як обрати ефективну броненакладку для замка

Кожна людина хоче бути впевнена у найкращій безпеці своїх близьких, помешкання, майна. Тому навряд чи знайдеться хтось, хто не стикався з вибором надійних дверей і замків. Завдяки своїй високій секретності найбільшого поширення набули циліндрові замки. Робота щодо їх удосконалення провідними виробниками продукції безпеки невпинно просувається вперед. Проте, як і раніше, найслабшим місцем циліндрів залишається їх здатність протистояти «грубій силі». Отже, не складає значних труднощів зламати циліндр декількома ударами або висвердлити сердечник замість довгого підбору комбінації відмичок. Уваги потребують навіть найдорожчі замки, які мають найвищу секретність.

Для захисту замку фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, рекомендують, насамперед, обмежити прямий доступ до циліндра і замкової щілини. Це завдання можна вирішити за допомогою установки захисного протектора або, іншими словами, броненакладки на циліндровий механізм секретності. Пристрій являє собою загартовану сталеву «шайбу», що захищає циліндр ззовні, яка з’єднана з металевою пластиною через двері і корпус замку двома гвинтами-стяжками.

Виготовляється броненакладка з високоміцної сталі. За методом установки броненакладки розподіляються на два види: врізні і накладні. Перші прості в установці, натомість другі забезпечують максимальний захист замку і дверей.

Треба розуміти, що броненакладка не робить злом неможливим, але завдяки своїй конструкції та матеріалу виготовлення – перешкоджає зловмисникам, істотно ускладнюючи можливість руйнування циліндрових механізмів більшістю руйнівних методів. Тихий злам стає практично неможливим, а шум може привернути увагу сусідів. Таким чином, використання високоякісного захисту, а саме броненакладок, може компенсувати практично усі слабкі місця циліндрових механізмів.

В асортименті «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлені броненакладки та захисні протектори всесвітньо відомих виробників: MUL-T-LOCK® (Ізраїль), ABLOY® (Фінляндія), DISEC® (Італія) та ROSTEX® (Чехія). Втілені у їх конструкціях сучасні технологічні рішення забезпечують надійний захист замка та циліндра у вхідних дверях. Різноманітний дизайн та широка палітра кольорових рішень захисних протекторів та фурнітури дають змогу доповнювати дизайн вхідних дверей. До того ж, обираючи броненакладку разом з іншою фурнітурою до вхідних дверей від одного виробника, можна просто і швидко поєднати до єдиного дизайнерського рішення всі елементи у вхідних дверях і приміщенні.

Звератйтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 і наші фахівці не лише підберуть найкращу броненакладку, виходячи з особливостей Ваших дверей, а й здійснять професійний монтаж та, за потреби, сервісне обслуговування, аби все працювало як треба!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *