Магнітні утримувачі дверей Eff Eff

Кожного дня у світі відбуваються різні події , які призводять до фатальних наслідків та впливають на оточуючих людей. Враховуючи швидкість цих процесів – ми інколи забувають про безпеку, особливо це стосується таких місць як: торговельні центри, бізнес центри , кінотеатри , житлові комплекси , де безпека має бути на першому місці.
Одними з таких рішень , можуть бути спеціальні магнітні утримувачі дверей від компанії Eff Eff Німеччина. Ці пристрої призначені для утримання дверей у відчиненому положенні та, як правило, використаються на протипожежних дверях, коли необхідно залишити вільний прохід для безперешкодного пересування людей. При інтеграції електромагнітних утримувачів до системи пожежної сигнализації, у разі виникнення на об’єкті пожежі, електромагнітний утримувач автоматично розблоковується та двері автоматично зачиняються за допомогую дотягувача.
  
ЛоксМайстер Печерськ вже багато разів використовував данні пристрої для монтажу у місцях масового скупчення людей , оскільки більшість наших замовників піклуються про безпеку своїх відвідувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *