МАЙСТЕР-СИСТЕМА – КОМФОРТНА БЕЗПЕКА !

Маючи шалений попит у наших громадян, компанія ресторанів швидкого харчування Макдональдз продовжує розширюватися на ринку будуючи нові заклади, тим самим запрошуючи нових клієнтів ознайомитись з асортиментом та скуштувати смачні страви швидкої кухні.

На період новорічних свят у Києві було відкрито дня нових ресторана на Оболоні та повністю відновлено приміщення на вулиці Богдана Хмельницького, що у центрі міста. Тепер буде можливість у мешканців багатолюдного мікрорайону та у гостей, які приїхали до Києва у затишній та комфортній атмосфері скуштувати щось смачненьке.

Постійно працюючи над модернізацією закладів, компанія Макдональдз не забуває й про їх безпеку. У ресторанах встановлена ​​та  задіяна в експлуатацію майстер-система, створена на базі циліндрів MUL-T-LOCK Classic Pro, яку виготували фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі». Ми подбали про те, щоб працівникам закладу було завжди зручно користуватися замками у будівлі і безпека цього закладу була на висоті і задовольняла будь-якого нашого клієнта.

Якщо у вас є бажання позбавитися від набридлої в’язки ключів, яку повинно постійно носити з собою, тому що її потрібно використовувати по справам на праці або у приватному будинку, наш сервісний центр завжди готовий розробити, зібрати і встановити майстер-систему від виробників MUL-T-LOCK (Ізраїль) і АBLOY (Фінляндія), яка принесе вам не тільки комфортні умови використання замків а й забезпечить вашу власність надійним захистом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *