МАЙСТЕР-СИСТЕМА – ЗРУЧНА БЕЗПЕКА !

Використання майстер-системи (необмежена кількість замків зібраних під ключі споживачів) дає змогу користувачам не тільки отримати безпеку та надійний захист, а й назавжди усунути незручності пов’язані з наявністю чималої зв’язки ключів потрібних для відкривання всіх дверей.

На днях мали змогу довести все це замовнику. До нашого магазину звернувся господар приватного маєтку, метою якого було купити декілька замків для нових підсобних приміщень.  Спілкуючись з клієнтом наші фахівці звернули його увагу на досить велику кількість ключів, які йому потрібні використовувати у своєму маєтку та запропонували можливість об’єднати під зручний формат.

З самого початку замовник поставив умови, що всі двері на об’єкті мають різний рівень доступу та захисту, отож є потреба використання різних замків за рівнем безпеки. Враховуючи все це, наші фахівці розробляючи майстер-систему для усього маєтку, поділили його на зони, де будуть використовуватися окремі ключі.

Для дверей зовнішнього периметру, де є потреба обладнати замками з високою секретністью щоб забезпечити безпеку та надійний захист, був використаний профіль Mul-t-lock Ineractive+. Для внутрішніх дверей у будинку, яких виявилося досить чимало, застосували – Mul-t-lock Classic Pro, можливості цього профілю  дозволяють об’єднати необмежену кількість зовсім різніх варіантів доступу користувачів. Для приміщень господарського призначення, куди доступ мають всі мешканці, замки були зібрані під одну кодову комбінацію ключа профілю Mul-t-lock Integrator, що на сам перед надає переваги зручності використання.

Після тестування запропонованого варіанту майстер-системи, замовник дуже нам дякував за можливість  забути про велику зв’язку ключів та змогою комфортно користуватися замками.

Якщо у вас є бажання щоб ваші замки були не тільки безпечні, але і зручні у використанні, звертайтеся в наш сервісний центр. Ми завжди готові їх об’єднати  та розробити майстер-систему на циліндрах MUL-T-LOCK (Ізраїль) і АBLOY (Фінляндія) для будь-яких об’єктів, як громадських, так і приватної власності.

Чекаємо на ваші замовлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *